Crave Katze Pouch 24 x 85 g - Paštéta s jahňacím & hovädzím

Crave Katze Pouch 24 x 85 g - Paštéta s lososom & kuraťom

21.99 €

Váš obľúbený produkt, od originálneho výrobcu Crave - tento produkt objednáte s unikátnou zľavou za 25.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. No a to sa jednoducho oplatí.

Kategorie: , , , ,
Značka: 
SKU: 4008429114854
Do obchodu

Popis

Crave

Vaše možnosti obohacujúce populárneho výrobcu Crave - tento produkt ponúkame v hustej akciu za 25.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Originálny pôžitok: Receptúra šťavnatého krmiva pre mačky značky Crave je inšpirovaná prirodzenými stravovacími návykmi mačiek a obsahuje najmenej 65% živočíšnych surovín. Má vysoký podiel bielkovín a neobsahuje žiadne obilniny. Vďaka vysokému obsahu bielkovín prispieva krmivo Crave na udržanie svalovej hmoty. Dodáva organizmu mačky prirodzenou cestou všetky potrebné živiny a dostatok energie pre každodenné dobrodružstvá a lov. Kompletné krmivo je dostupné v rôznych lahodných príchutiach a je balené v praktických kapsičkách. Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kukuricu, pšenicu, sóju ani mliečne produkty. Crave Katze Pouch 24 x 85 g v krátkom prehľade: Kvalitné šťavnaté krmivo pre dospelé mačky Receptúra bohatá na bielkoviny: optimálny výživový profil pre vyváženú, druhovo zodpovedajúcu výživu, prispieva na udržanie svalovej hmoty 65% živočíšnych surovín: orientuje sa na prirodzenú výživu mačiek Bez obilnín: ľahko stráviteľné pre zvieratá trpiace na alergie a intolerancie Bez umelých farbív a konzervačných látok Bez kukurice, pšenice, sóje a mliečnych produktov Praktické 85 g kapsičky

za cenu 25.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce