Cosma Snackies XXL mrazom sušený snack pre mačky Maxi Tube - tuniak 180 g

15.29 €

Vynikajúci čo nám dodáva Cosma - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za mimoriadne nízku cenu 15.29 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 4260358514062
Do obchodu

Popis

Cosma

Unikátny čo nám dodáva Cosma - tento tovar si môžete nechať poslať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 15.29 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Urobte si radosť.

Dobrá správa: obl'úbené maškrty Cosma Snackies prichádzajú v novom dizajne! Vo fáze prechodu na nové balenie môže Vaša objednávka obsahovať produkty v pôvodnom ako aj v novom dizajne. XXL balenie pre XXL obsah: najobľúbenejšie Cosma Snacky XXL sú teraz i v praktickom maxi balení. To znamená skutočne veľa skutočne veľkých kúskov obľúbenej mačacej maškrty a s tým spojený extra dlhý chuťový zážitok pre Vášho tigra! Vhodné tiež pre všetky väčšie mačacie plemená. U Cosma Snackov XXL je do popredia postavená príroda: kúsok po kúsku boli časti kuracieho mäsa, tuniaka či bielych rýb sušené obzvlášť starostlivým spôsobom. Pričom bolo kuracie či rybie mäso pod pôsobením mrazu zbavené vlhkosti. Týmto spôsobom ostali zachované všetky živiny – rovnako ako plná chuť prírody, ktorej sa Váš maznáčik nebude môcť nasýtiť! Výhodou je tiež, že v snacku nie sú obsiahnuté umelé látky ako sú farbivá, konzervanty a stabilizátory chuti. Preto sú tieto mrazom sušené snacky z čistého mäsa tak obľúbené i u veterinárov a chovateľov mačiek: spájajú v sobe lahodnosť, vysokú toleranciu voči obsiahnutým surovinám a kúsok prírody. Presvedčte sa sami o vysokej kvalite Cosma Snackies XXL a kúpte Vašej mačke 3 chutné druhy na obmenu: kura 200 g: lahodné kúsky mäsa pre milovníkov hydinového mäsa tuniak 180 g: jemné kúsky tuniaka pre milovníkov rýb losos 150 g: chutné kúsky lososa pre milovníkov rýb biela ryba 110 g: lahodné kúsky bieleho mäsa pre skutočných gurmánov Cosma Snackies XXL môžete mačke podávať viackrát denne medzi jedlami alebo používať pre zvýraznenie chuti a podávať tak na klasické suché krmivo. Praktické znovuuzatvárateľné maxi balenie zachová lahodnú chuť i vôňu. Tak ostane prirodzená chuť snacku stále čerstvá. Vaša mačka si túto chuť iste zamiluje!   Cosma Snackies XXL snacky pre mačky – čistá, prirodzená chuť pre všetky mačacie nošteky!  

za cenu 15.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce