Cosma Snackies XXL mrazom sušený snack pre mačky Maxi Tube - biela ryba 110 g

15.29 €

Spokojnosť prinášajúci od kvalitnej značky Cosma - tento hit ľahko nájdete za vynikajúcu cenu 15.29 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4260358514048
Do obchodu

Popis

Cosma

Výnimočný tovar, od obľúbeného výrobcu Cosma - tento artikel neprepásnite v jedinečnej akcii za 15.29 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Dobrá správa: obl'úbené maškrty Cosma Snackies prichádzajú v novom dizajne! Vo fáze prechodu na nové balenie môže Vaša objednávka obsahovať produkty v pôvodnom ako aj v novom dizajne. XXL balenie pre XXL obsah: najobľúbenejšie Cosma Snacky XXL sú teraz i v praktickom maxi balení. To znamená skutočne veľa skutočne veľkých kúskov obľúbenej mačacej maškrty a s tým spojený extra dlhý chuťový zážitok pre Vášho tigra! Vhodné tiež pre všetky väčšie mačacie plemená. U Cosma Snackov XXL je do popredia postavená príroda: kúsok po kúsku boli časti kuracieho mäsa, tuniaka či bielych rýb sušené obzvlášť starostlivým spôsobom. Pričom bolo kuracie či rybie mäso pod pôsobením mrazu zbavené vlhkosti. Týmto spôsobom ostali zachované všetky živiny – rovnako ako plná chuť prírody, ktorej sa Váš maznáčik nebude môcť nasýtiť! Výhodou je tiež, že v snacku nie sú obsiahnuté umelé látky ako sú farbivá, konzervanty a stabilizátory chuti. Preto sú tieto mrazom sušené snacky z čistého mäsa tak obľúbené i u veterinárov a chovateľov mačiek: spájajú v sobe lahodnosť, vysokú toleranciu voči obsiahnutým surovinám a kúsok prírody. Presvedčte sa sami o vysokej kvalite Cosma Snackies XXL a kúpte Vašej mačke 3 chutné druhy na obmenu: kura 200 g: lahodné kúsky mäsa pre milovníkov hydinového mäsa tuniak 180 g: jemné kúsky tuniaka pre milovníkov rýb losos 150 g: chutné kúsky lososa pre milovníkov rýb biela ryba 110 g: lahodné kúsky bieleho mäsa pre skutočných gurmánov Cosma Snackies XXL môžete mačke podávať viackrát denne medzi jedlami alebo používať pre zvýraznenie chuti a podávať tak na klasické suché krmivo. Praktické znovuuzatvárateľné maxi balenie zachová lahodnú chuť i vôňu. Tak ostane prirodzená chuť snacku stále čerstvá. Vaša mačka si túto chuť iste zamiluje!   Cosma Snackies XXL snacky pre mačky – čistá, prirodzená chuť pre všetky mačacie nošteky!  

za cenu 15.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce