Cosma Asia v želé 6 x 400 g - kura s kuracou pečeňou

Cosma Asia v želé 6 x 400 g - Tuniak s hovädzím

12.99 €

Trendy od populárneho výrobcu Cosma - tento artikel neprepásnite v sezónne zľave za 12.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 4062911004450
Do obchodu

Popis

Cosma

Obľúbený produkt s trendy značkou Cosma - tento hit nájdete po zlacnenie za 12.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Cosma Thai sa mení na Cosma Asia! Cosma Asia zo šťavnatého mäsa alebo jemných rýb, zľahka exoticky zjemnené ryžou, v chutnom želé. Každý druh obsahuje dva alebo viac zdrojov živočíšnych bielkovín vo forme kvalitných kúskov mäsa alebo rýb. Starostlivá príprava vybraných zložiek zachováva všetky dôležité živiny a pravú, prirodzenú chuť krmiva. Doplnkové krmivo je vyrobené z prírodných a vysoko kvalitných ingrediencií a neobsahuje zvýrazňovače chuti, konzervačné látky ani farbivá, a tým zaisťuje výrazný chuťový zážitok a druhovo vhodnú výživu. Cosma Asia ponúka nasledujúce produkty: Tuniak s krabím mäsom: svetlé kúsky tuniaka s ľahko stráviteľným krabím mäsom Kura s tuniakom: šťavnaté kúsky kuraťa so svetlým tuniakom Kura s kuracou pečeňou: šťavnaté kúsky kuraťa so zdravou pečeňou NOVÉ: Tuniak s lososom: lahodný tuniak s jemným lososom NOVÉ: Tuniak s hovädzím: vybrané mäso z tuniaka a delikátne hovädzie Cosma Asia v želé: Prémiové mokré krmivo pre mačky Z čerstvého mäsa alebo rýb Multi-proteín: najmenej 2 vysoko kvalitné zdroje živočíšnych bielkovín Druhovo vhodné krmivo Exoticky zľahka zjemnené trochou ryže Bez dochucovadiel, konzervačných látok a farbív Cosma Asia teraz v novom balení! V dôsledku zmeny dizajnu sa môže obrázok produktu dočasne líšiť od vzhľadu dodaného produktu. 

za cenu 12.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce