Cosma Asia kapsičky 6 x 100 g - kura

Cosma Asia kapsičky 6 x 100 g - tuniak a losos

4.39 €

Veľmi obľúbený produkt od top výrobcu Cosma - tento tovar si môžete nechať dodať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 4.39 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4062911004030
Do obchodu

Popis

Cosma

Obľúbený produkt značky Cosma - tento artikel je tu pre vás pri likvidácii skladu za neprekonateľných 4.39 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Cosma Thai sa mení na Cosma Asia! Cosma Asia zo šťavnatého mäsa alebo jemných rýb alebo lahodných morských plodov, ľahko exoticky zjemnené ryžou. Každý druh obsahuje vysoko kvalitné mäso, ryby alebo morské plody a je zjemnený trochou ryže. Starostlivá príprava vybraných zložiek zachováva všetky dôležité živiny a pravú, prirodzenú chuť krmiva. Doplnkové krmivo je vyrobené z prírodných a vysoko kvalitných ingrediencií a neobsahuje zvýrazňovače chuti, konzervačné látky ani farbivá, a tým zaisťuje výrazný chuťový zážitok a druhovo vhodnú výživu. Cosma Asia krmivo v 100 g kapsičkách je pre Vás k dispozícií v nasledujúcich druhoch: Tuniak: svetlé kúsky tuniaka Tuniak & krabie mäso: svetlé kúsky tuniaka s ľahko stráviteľným krabím mäsom Kura: šťavnaté kúsky kuraťa Kura & krevety: šťavnaté kúsky kuraťa s lahodnými krevetami Kura & tuniak: šťavnaté kúsky kuraťa so svetlým tuniakom Kura & kuracia pečeň: šťavnaté kúsky kuraťa so zdravou kuracou pečeňou NOVÉ: Tuniak & losos: lahodný tuniak s jemným lososom NOVÉ: Tuniak & hovädzie: vybrané kúsky tuniaka s delikátnym hovädzím  Cosma Asia: Prémiové mokré krmivo pre mačky Z čerstvého mäsa alebo rýb Druhovo vhodné krmivo Exoticky zľahka zjemnené trochou ryže Bez dochucovadiel, konzervačných látok a farbív Cosma Asia teraz v novom balení! V dôsledku zmeny dizajnu sa môže obrázok produktu dočasne líšiť od vzhľadu dodaného produktu.   

za cenu 4.39 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce