Concept for Life Veterinary Diet Weight Control - 3 kg

39.99 €

V akcii je len tu s pečaťou kvality Concept for Life VET - tento produkt dodávame s VIP zľavou pre každého za 17.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 4062911003774
Do obchodu

Popis

Concept for Life VET

V akcii je len tu od kvalitnej značky Concept for Life VET - tento tovar si môžete kúpiť v neopakovateľnej akcii za 17.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Nadváha u mačiek môže mať rôzne príčiny. Hlavným dôvodom býva zvýšený príjem energie a málo pohybu. Kastrované mačky a mačky žijúce v byte sú často postihnuté zníženým metabolizmom. Nadváha zvyšuje riziko vzniku niektorých ochorení, napr. diabetes mellitus. Diabetes mellitus je ochorenie, kedy je narušený metabolizmus glukózy vplyvom nedostatočnej funkcie inzulínu. Pre podporu redukcie hmotnosti a regulácie zásobovania glukózou je nevyhnutný prechod na diétnu stravu. Ako krmivo Concept for Life Veterinary Diet Weight Control podporuje zdravie Vašej mačky? Krmivo Concept for Life's Veterinary Diet Weight Control je špeciálne vyvinuté vysoko prémiové kompletné krmivo pre dospelé mačky, ktorého zloženie je optimálne prispôsobené nutričným potrebám mačiek, ktoré trpia nadváhou a diabetom mellitom. Vďaka kombinácii nízkeho obsahu energie, primeraného obsahu bielkovín L-karnitínu prispieva krmivo Concept for Life Veterinary Diet Weight Control k zníženiu nadváhy. Prírodné balastné látky podporujú pocit nasýtenia a harmonické trávenie. Krmivo naviac obsahuje glukosamín a chondroitinsulfát, ktoré sú základnými stavebnými prvkami kĺbov a chrupaviek. Sacharidy, ktoré ovplyvňujú rýchle uvoľňovanie glukózy, sú redukované na minimum. Krmivo Concept for Life Veterinary Diet Weight Control dodáva organizmu mačky všetky dôležité vitamíny, minerálne látky a stopové prvky, aby aj pri dlhodobom podávaní tohto krmiva nedochádzalo k nedostatočnostiam. Concept for Life Veterinary Diet - prispôsobené výživovým potrebám Vašej mačky. Naša záruka kvality: Kompletné diétne krmivo pre osobitné výživové potreby Vašej mačky Vedecky založený koncept výživy podporujúcu veterinárnu liečbu Vysoká znášanlivosť a kompatibilita vďaka použitiu vysoko kvalitných surovín Vyrobené v Nemecku Upozornenie: Pred začatím alebo predĺžením doby podávania veterinárneho krmiva odporúčame konzultáciu s veterinárom. Počas doby podávania krmiva by malo zviera absolvovať pravidelné veterinárne prehliadky. Ak sa zhorší zdravotný stav zvieraťa, okamžite vyhľadajte veterinára.

za cenu 17.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce