Concept for Life Veterinary Diet Hypoallergenic losos - 6 x 185 g

Concept for Life Veterinary Diet Hypoallergenic losos - 6 x 185 g

17.99 €

Hit poslednej doby, od kvalitnej značky Concept for Life - tento hit môžete zaobstarať výhodne za 9.49 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 4260358516943
Do obchodu

Popis

Concept for Life

Veľmi obľúbený produkt originálne od labelu Concept for Life - tento tovar zakúpite v časovej obmedzenej zľave za 9.49 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Potravinovej intolerancie sú abnormálne fyziologické reakcie na konzumáciu určitej potraviny alebo zložky potravy. Rozlišujeme potravinové alergie a potravinové neznášanlivosti. Pri potravinovej alergii dochádza k nadmernej reakcii imunitného systému na určité bielkoviny. Reakcie na potravinovú intoleranciu prebieha bez zapojenia imunitného systému. Potravinové alergie aj intolerancie môžu viesť ku kožným problémom a tráviacim ťažkostiam, ako je napr. svrbenie a hnačka. Aby bolo možné potravinovú neznášanlivosť určiť, je nutné naordinovať výlučnú diétu. Predpokladom je krmivo obsahujúce vybraný zdroj bielkovín a čo najmenej rôznych zložiek. Kožné problémy nie sú len najčastejším dôsledkom potravinových neznášanlivosti, ale aj alergií na životné prostredie alebo blšie sliny. Pre optimálnu podporu funkcie pleti by dieťa malo byť kŕmené vysoko kvalitnými mäsovými kyselinami. Ako krmivo Concept for Life Veterinary Diet Hypoallergenic prispieva k zdraviu Vašej mačky? Concept for Life Veterinary Diet Hypoallergenic je špeciálne vyvinutá vysoko kvalitná diéta pre dospelé mačky, ktorá je optimálne prispôsobená potrebám mačiek trpiacich neznášanlivosťou (alergiami a intoleranciami) a kožnými problémami. Na zmiernenie potravinových neznášanlivostí obsahuje krmivo Concept For Life Veterinary Diet Hypoallergenic ako jediný zdroj bielkovín iba lososa. Odporúčame nepodávať ďalšie bielkoviny, pretože riziko telesnej reakcie je nižšie ako riziko u bežne používaných bielkovín. Pre zlepšenie funkcie pokožky pri dermatóze a nadmernom vypadávaní srsti obsahuje krmivo Concept for Life Veterinary Diet Hypoallergenic bodliakový olej, ktorý je bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Concept for Life Veterinary Diet - určené špeciálne pre Vašu chorú mačku. Záruka kvality: Diétne kompletné krmivo určené chorým mačkám Nutričný koncept založený na vedeckých základoch, podporujúci veterinárnu liečbu Bezobilninová receptúra Bez pšenice, kukurice a sóje Vysoká znášanlivosť a dobrá stráviteľnosť vďaka použitiu kvalitných mäsových produktov Vyrobené v Nemecku Všeobecné odporúčania: Pred začatím alebo predĺžením doby podávania krmiva odporúčame konzultáciu u veterinára. Počas doby podávania diétneho krmiva by mala Vaša mačka pravidelne absolvovať kontrolné prehliadky u veterinára. Ak sa zhorší zdravotný stav zvieraťa, okamžite vyhľadajte veterinára.  

za cenu 9.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce