Concept for Life Veterinary Diet Hypoallergenic Insect - 12 kg

99.99 €

V akcii je od obľúbenej značky Concept for Life VET - tento produkt máte na dosah ruky v jedinečnej akcii za 44.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 4062911003859
Do obchodu

Popis

Concept for Life VET

Perfektný od spoločnosti Concept for Life VET - tento tovar zakúpite za perfektnú cenu 44.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Intolerancia krmiva sa vzťahuje na všetky abnormálne fyziologické reakcie na spotrebu krmiva alebo doplnkovej látky. Rozlišuje sa medzi alergiami na krmivá a intoleranciou krmív. Potravinová alergia spôsobuje nadmernú reakciu imunitného systému na určité bielkoviny. Reakcia na neznášanlivosť potravy sa však deje bez zapojenia imunitného systému. Alergie na krmivo a neznášanlivosť na krmivo môžu viesť k problémom s pokožkou a zažívacím traktom, ako sú napr. svrbenie a hnačka. Na zistenie potravinovej neznášanlivosti je potrebné vykonať eliminačnú diétu. Predpokladom je krmivo, ktoré obsahuje vybraný zdroj bielkovín a uhľohydrátov. Problémy s kožou nie sú len najbežnejším dôsledkom neznášanlivosti krmív, ale tiež slinami a alergiami na životné prostredie. Aby sa optimálne podporilo fungovanie pokožky, krmivo by sa malo kŕmiť vysokokvalitnými mastnými kyselinami. Ako Concept for Life Veterinary Diet Hypoallergenic Insect podporuje Vášho psa? Concept for Life Veterinary Diet Hypoallergenic Insect je špeciálne vyvinuté vysoko kvalitné krmivo pre dospelých psov, ktoré je optimálne prispôsobené nutričným potrebám Vášho psa s neznášanlivosťou a dermatózou. Na zníženie intolerancie surovín a živín sa v koncepcii Concept for Life Veterinary Diet Hypoallergenic Hmyzpoužíva iba larvy Hermetia illucens ako jediný proteín a zemiaky ako jediný zdroj uhľohydrátov. Neodporúča sa kŕmiť žiadne bežné živočíšne bielkoviny a uhľohydráty, pretože riziko fyzickej reakcie je nižšie ako pri často používaných bielkovinách a uhľohydrátoch. Na podporu funkcie pokožky v prípade dermatózy a nadmerného vypadávania vlasov, Concept for Life Veterinary Diet Hypoallergenic Hmyz Lososový olej, ktorý sa vyznačuje, vysokým obsahom Omega-3- a Omega-6- mastných kyselín. Concept for Life Veterinary Diet - šitý na mieru špeciálnym výživovým potrebám Vášho psa.. Naša záruka kvality: Kompletné diétne jedlo pre špeciálne výživové potreby Vášho psa Vedecký koncept výživy podporujúci veterinárnu terapiu Najlepšie prijatie a kompatibilita prostredníctvom použitia vysoko kvalitných surovín Vyrobené v Nemecku Všeobecné informácie: Pred použitím sa odporúča vyhľadať radu od veterinárneho lekára. Počas kŕmenia diétnym jedlom by ste mali pravidelne navštíviť svojho veterinárneho lekára, aby skontroloval. Ak sa zdravie vášho domáceho maznáčika zhoršuje, musíte okamžite vyhľadať veterinárnu pomoc.

za cenu 44.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce