Concept for Life Veterinary Diet Gastro Intestinal - výhodné balenie 2 x 12 kg

71.49 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, od známej značky Concept for Life VET - tento tovar si môžete zakúpiť za bombastickú cenu 71.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

SKU: 4062911003842
Do obchodu

Popis

Concept for Life VET

No a toto chcete: od popredného výrobcu Concept for Life VET - tento produkt kúpite vo výhodnej akcii za 71.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Psy trpiace nedostatočným trávením, narušenou funkciou podžalúdkovej žľazy a akútnymi resorpčnými poruchami nedostatočne trávia potravu, horšie vstrebávajú živiny a často tiež trpia narušenou črevnou mikroflórou. Kvôli vracaniu a hnačke strácajú tekutiny a elektrolyty. To môže viesť k podráždeniu gastrointestinálnej sliznice. Ak sa tieto príznaky objavujú dlhšiu dobu, môže dochádzať k nedostatočnostiam, napr. k dehydratácii a chudnutiu. Pri narušenej funkcii podžalúdkovej žľazy, napr. exokrinná pankreatická insuficiencia, sa môžu objaviť podobné príznaky. Ako krmivo Concept for Life Veterinary Diet Gastro Intestinal podporuje zdravie Vášho psa? Krmivo Concept for Life Veterinary Diet Gastro Intestinal je špeciálne vyvinuté vysoko prémiové kompletné krmivo pre dospelé psy, ktorého zloženie je optimálne prispôsobené nutričným potrebám psov, ktoré trpia nedostatočným trávením a narušenou činnosťou podžalúdkovej žľazy. Ľahko stráviteľné východzie suroviny prispievajú k detoxikácii žalúdku a čriev. Pre optimálnu znášanlivosť by malo byť krmivo podávané v malých porciách. Vďaka zvýšenému obsahu vybraných minerálnych látok dochádza k rýchlemu vyrovnaniu straty elektrolytov. Preto je krmivo vhodné podávať pri a po akútnej hnačke. Naviac obsahuje krmivo Concept for Life Veterinary Diet Gastro Intestinal mannanoligosacharidy. Pravidelný prísun MOS prispieva k udržaniu bakteriálneho osídlenia čriev v harmonickej rovnováhe. Krmivo Concept for Life Veterinary Diet Gastro Intestinal má nízky podiel tuku, čo je pri exokrinnej pankreatickej insuficiencii nevyhnutné. Concept for Life Veterinary Diet - prispôsobené výživovým potrebám Vášho psa. Naša záruka kvality: Kompletné diétne krmivo pre špeciálne výživové potreby Vášho psa Vedecky založený koncept výživy podporujúci veterinárnu liečbu Vysoká znášanlivosť a kompatibilita vďaka použitiu vysoko kvalitných surovín Vyrobené v Nemecku Upozornenie: Pred začatím alebo predĺžením doby podávania veterinárneho krmiva odporúčame konzultáciu s veterinárom. Počas doby podávania krmiva by malo zviera absolvovať pravidelné veterinárne prehliadky. Ak sa zhorší zdravotný stav zvieraťa, okamžite vyhľadajte veterinára.

za cenu 71.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce