Concept for Life Veterinary Diet Gastro Intestinal - 1 kg

17.99 €

Dnes je tu pre vás od značky Concept for Life VET - tento artikel je v túto chvíľu v sezónne zľave za 5.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 4062911003798
Do obchodu

Popis

Concept for Life VET

Práve je za dobrú cenu od firmy Concept for Life VET - tento produkt máte na dosah ruky extra výhodne za 5.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Psy trpiace nedostatočným trávením, narušenou funkciou podžalúdkovej žľazy a akútnymi resorpčnými poruchami nedostatočne trávia potravu, horšie vstrebávajú živiny a často tiež trpia narušenou črevnou mikroflórou. Kvôli vracaniu a hnačke strácajú tekutiny a elektrolyty. To môže viesť k podráždeniu gastrointestinálnej sliznice. Ak sa tieto príznaky objavujú dlhšiu dobu, môže dochádzať k nedostatočnostiam, napr. k dehydratácii a chudnutiu. Pri narušenej funkcii podžalúdkovej žľazy, napr. exokrinná pankreatická insuficiencia, sa môžu objaviť podobné príznaky. Ako krmivo Concept for Life Veterinary Diet Gastro Intestinal podporuje zdravie Vášho psa? Krmivo Concept for Life Veterinary Diet Gastro Intestinal je špeciálne vyvinuté vysoko prémiové kompletné krmivo pre dospelé psy, ktorého zloženie je optimálne prispôsobené nutričným potrebám psov, ktoré trpia nedostatočným trávením a narušenou činnosťou podžalúdkovej žľazy. Ľahko stráviteľné východzie suroviny prispievajú k detoxikácii žalúdku a čriev. Pre optimálnu znášanlivosť by malo byť krmivo podávané v malých porciách. Vďaka zvýšenému obsahu vybraných minerálnych látok dochádza k rýchlemu vyrovnaniu straty elektrolytov. Preto je krmivo vhodné podávať pri a po akútnej hnačke. Naviac obsahuje krmivo Concept for Life Veterinary Diet Gastro Intestinal mannanoligosacharidy. Pravidelný prísun MOS prispieva k udržaniu bakteriálneho osídlenia čriev v harmonickej rovnováhe. Krmivo Concept for Life Veterinary Diet Gastro Intestinal má nízky podiel tuku, čo je pri exokrinnej pankreatickej insuficiencii nevyhnutné. Concept for Life Veterinary Diet - prispôsobené výživovým potrebám Vášho psa. Naša záruka kvality: Kompletné diétne krmivo pre špeciálne výživové potreby Vášho psa Vedecky založený koncept výživy podporujúci veterinárnu liečbu Vysoká znášanlivosť a kompatibilita vďaka použitiu vysoko kvalitných surovín Vyrobené v Nemecku Upozornenie: Pred začatím alebo predĺžením doby podávania veterinárneho krmiva odporúčame konzultáciu s veterinárom. Počas doby podávania krmiva by malo zviera absolvovať pravidelné veterinárne prehliadky. Ak sa zhorší zdravotný stav zvieraťa, okamžite vyhľadajte veterinára.

za cenu 5.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce