Concept for Life Veterinary Diet Dog Renal - 1 kg

17.99 €

Nie je prečo váhať, s osvedčenou značkou Concept for Life VET - tento produkt ponúkame vo výpredajové akciu za 5.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 4062911003781
Do obchodu

Popis

Concept for Life VET

Dnes sme vybrali: so známou značkou Concept for Life VET - tento artikel odporúčame za úžasnú cenu 5.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Vy tak neplatíte nič naviac!

Ak je narušená funkcia obličiek, nedochádza k dostatočnému vylučovaniu nadbytočných rozkladných produktov a toxínov a tie sa hromadia v tele. To vedie k preťaženiu obličiek. Psy trpiace ochorením obličiek, ako je chronická renálna nedostatočnosť, potrebujú stravu, ktorá obličkám čo najviac uľaví. Príliš nízky príjem tekutín v spojení s kyslým močovým prostredím môže spôsobiť tvorbu oxalátových a urátových kameňov. Tvorba kameňov môže byť znížená upraveným obsahom minerálov a pH moču. Ako krmivo Concept for Life Veterinary Diet Dog Renal podporuje zdravie Vášho psa? Krmivo Concept for Life's Veterinary Diet Dog Renal je špeciálne vyvinuté vysoko prémiové kompletné krmivo pre dospelé psy, ktorého zloženie je optimálne prispôsobené nutričným potrebám psov, ktoré trpia obličkovou nedostatočnosťou a tvorbou oxalátových a močových kameňov. Nízky obsah bielkovín a použitie vysoko kvalitných proteínov redukuje výsledné produkty rozkladu, ako je močovina. Pretože psy s chorými obličkami často nemôžu vylučovať nadbytočný fosfor, môže nízky obsah fosforu v krmive Concept for Life's Veterinary Diet Dog Renal uľaviť obličkám. Tvorba oxalátových a urátových kameňov je znížená vďaka nízkemu obsahu vápnika, vitamínu D a purinu a vďaka špeciálnemu pomeru minerálov, ktorý pôsobí proti nadmernej kyslosti moču. Zhoršená funkcia obličiek je často spojená so stratou chuti do jedla, preto má krmivo Concept for Life Veterinary Diet Dog Renal obzvlášť vysokú úroveň znášanlivosti. Concept for Life Veterinary Diet - prispôsobené výživovým potrebám Vášho psa. Kontraindikácie: Nie je vhodné pre gravidné a dojčiace feny a šteňatá, pri pečeňovej nedostatočnosti spojenej s narušenou sekréciou žlči. Naša záruka kvality: Kompletné diétne krmivo pre zvláštne výživové potreby Vášho psa Vedecky založený koncept výživy podporujúci veterinárnu liečbu Vysoká znášanlivosť a kompatibilita vďaka použitiu vysoko kvalitných surovín Vyrobené v Nemecku Upozornenie: Pred začatím alebo predĺžením doby podávania veterinárneho krmiva odporúčame konzultáciu s veterinárom. Počas doby podávania krmiva by malo zviera absolvovať pravidelné veterinárne prehliadky. Ak sa zhorší zdravotný stav zvieraťa, okamžite vyhľadajte veterinára.

za cenu 5.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce