Concept for Life VD Hypoallergenic s konským mäsom - 6 x 400 g

Concept for Life VD Hypoallergenic s konským mäsom - 6 x 400 g

47.99 €

Unikátny s akostnou značkou Concept for Life VET - tento hit môžete zaobstarať po zlacnenie za 13.49 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí.

SKU: 4260358516882
Do obchodu

Popis

Concept for Life VET

Výnimočný tovar, čo nám dodáva Concept for Life VET - tento produkt ponúkame vo zľavové akciu za 13.49 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Ako potravinovú neznášanlivosť označujeme všetky fyzické prejavy, ku ktorým dôjde vplyvom podania určitého jedla alebo prísady. Rozlišujeme medzi alergiou na istú zložku krmiva a intoleranciou na danú zložku krmiva. Pri alergii dochádza k prehnanej reakcii imunitného systému na určitý typ proteínu. Reakcia pri intolerancii naopak prebieha bez toho, aby sa odrazila na imunitnom systéme. Intolerancia aj alergie môžu spôsobiť problémy s pokožkou alebo trávením, napr. nadmerné svrbenie alebo hnačka. Aby ste zistili, či sa jedná o intoleranciu, je potrebné nasadiť tzv. eliminačnú diétu. Hlavným predpokladom takéhoto postupu je, že krmivo môže obsahovať vždy len jeden zdroj proteínu a jeden zdroj uhľohydrátov. Kožné problémy nie sú len prejavom intolerancie, ale aj alergiou na prostredie alebo blšie uhryznutie. Aby ste koži a jej funkcii čo možno najviac pomohli, je vhodné nasadiť krmivo, ktoré bude obsahovať kvalitné mastné kyseliny Ako Concept for Life Veterinary Diet Hypoallergenic pomôže Vášmu psíkovi? Concept for Life Veterinary Diet Hypoallergenic je špeciálne vyvinutým hypoalergénnym krmivom určeným pre dospelých psov, ktoré ideálne pokryje potreby psíkov trpiacich intoleranciou alebo alergiou na krmivo a zamedzí kožným prejavom. Pre zamedzenie alergických reakcií obsahuje Concept for Life Veterinary Diet Hypoallergenic len konské mäso ako jediný zdroj proteínov a paštrnák ako jediný zdroj uhľohydrátov. Odporúčame nepodávať žiadny ďalší proteín ani uhľohydrát, aby ste zamedzili riziku vzniku fyzickej reakcie. Pre zlepšenie stavu srsti zahrňuje krmivo Concept for Life Veterinary Diet Hypoallergenic olej z bodliaka a ľanový olej, ktoré v sebe majú vysoký obsah omega 3 mastných kyselín. Concept for Life Veterinary Diet - strihané na mieru Vášmu psíkovi. Garancia kvality: Samostatné diétne krmivo strihané na mieru chorým psom Vedecky koncipované krmivo doplňujúce veterinárnu terapiu Bezobilná receptúra Bez pšenice, sóje, kukurice Výborne prijímané vďaka kvalitnému zdroju bielkovín Vyrobené v Nemecku Všeobecné upozornenie: Pred podávaním tohto špeciálneho krmiva sa poraďte so svojim veterinárom. Po dobu podávania tohto krmiva navštevujte pravidelne veterinára a absolvujte s psíkom kontroly. Ak sa zhoršil zdravotný stav zvieraťa, bezodkladne vyhľadajte zverolekára.

za cenu 13.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce