Concept for Life All Cats - v želé - 12 x 85 g

Concept for Life All Cats - v želé - 12 x 85 g

14.99 €

Kvalitný od producenta Concept for Life - tento artikel je v túto chvíľu pri časovo obmedzenej akcii za 7.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

SKU: 4260358514833
Do obchodu

Popis

Concept for Life

Najpredávanejšie od obľúbenej spoločnosti Concept for Life - tento artikel pořizujte výhodne za 7.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Urobte si radosť.

Základom dlhého aktívneho života každej mačky je zdravá a vyvážená výživa. Väčšina dospelých mačiek žije v domácnosti a len zriedka vychádza von. Majú tak priemernú spotrebu energie a prevažnú časť dňa trávi starostlivosť o srsť. Concept for Life All Cats disponuje receptúrou s lahodným želé a vyváženým pomerom živín pre optimálne zásobenie organizmu. Krmivo Concept for Life All Cats zodpovedá špecifickým výživovým potrebám Vašej mačky a podporí kondíciu Vášho zvieraťa. Receptúra krmiva Concept for Life All Cats v jemnom želé obsahuje vybrané mäso, ktoré v spojení s kvalitnými a funkčnými surovinami dodáva organizmu vyváženú kombináciu živín. Krmivo sa vyznačuje vysokou znášanlivosťou a dobrou stráviteľnosťou. Kvalitné krmivo Concept for Life All Cats bolo vyvinuté na základe vedeckých poznatkov špeciálne pre dospelé mačky s optimálnou hmotnosťou: Udržanie optimálnej hmotnosti: Obsah kalórií je prispôsobený dennej spotrebe energie mačky s priemernou hmotnosťou. Receptúra krmiva napomáha udržaniu optimálnej hmotnosti. Vylučovanie bezoárov: Cenná rastlinná vláknina napomáha prirodzenému vylučovaniu prehltnutých chĺpov. Prevencia tvorby močových kameňov: DL-methionín a vyvážený obsah minerálov podporuje zdravie močových ciest . Vysoká znášanlivosť:Textúra a veľkosť kúskov v kombinácii s jemným želé pre dobrú znášanlivosť Vyvinuté veterinármi S nevyhnutným taurínom Praktické kapsičky: naporciované a teda denne čerstvé pre plnú chuť a ochranu živín - avšak ľahko otvárateľné. Bez cukru, sóje, ochucovadiel a konzervačných látok pre zdravie Vašej mačky. Concept for Life je kvalitné kompletné krmivo pre dospelé mačky všetkých plemien. Concept for Life – Vyvinuté pre zdravý život. Poznáte už suché krmivo Concept for Life? Concept for Life All Cats je ideálny doplnok šťavnatého krmiva Concept for Life All Cats a je dostupné v nasledujúcich veľkostiach: skúšobné balenie 50 g, 400 g, 3 kg a 9 kg. Kombinácia šťavnatého a suchého krmiva spája výhody oboch variant. Šťavnaté krmivo je veľmi chutné, dodáva organizmu dôležité živiny a obsahuje zvýšené množstvo tekutín pre zdravé obličky a močové cesty. Jedna kapsička o obsahu 100 g pokrýva takmer polovicu dennej potreby tekutín. Suché krmivo zodpovedá prirodzenému spôsobu stravovania mačiek, tzn. malé porcie viackrát denne. Okrem starostlivosti o chrup je ďalšou prednosťou suchého krmiva zvýšená koncentrácia živín, napr. bielkovín a balastných látok. Početné štúdie potvrdzujú: Kombinácia šťavnatého a suchého krmiva je nielen v súlade s prírodou, ale podporuje tiež zdravie Vašej mačky!

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce