Concept for Life All Cats - Nový doplnok: 12 x 85 g Concept for Life All Cats v želé

Concept for Life All Cats - 3 kg

14.99 €

Vaše možnosti obohacujúce od výrobcu Concept for Life - tento produkt objednáte za perfektnú cenu 14.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. No a to sa jednoducho oplatí.

SKU: 4260358512259
Do obchodu

Popis

Concept for Life

Unikátny čo nám vyrába Concept for Life - tento produkt obchodujeme v akcii za 14.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Základom zdravého a dlhého mačacieho života je zdravá a vyvážená strava. Mačky žijúce prevažne v domácnosti, ale príležitostne sa pohybujú i vo vonkajšom prostredí, majú stredne veľkú spotrebu energie a množstvo času strávi starostlivosťou o srsť. Concept for Life All Cats je šité na mieru Vašej mačke a ponúka jej vyváženú výživu s obsahom všetkých dôležitých živín, potrebných pre dobrú kondíciu zvieraťa. Krmivo Concept for Life All Cats obsahuje optimálny podiel kalórií a pomáha tak mačke udržiavať ideálnu hmotnosť. Špeciálna formula X aktívne podporuje celoživotné zdravie mačky. Hlavnou zložkou krmiva je kvalitné mäso, ktoré vytvára spolu s vybranými prísadami vyváženú a zdravú stravu. Krmivo sa vyznačuje ľahkou stráviteľnosťou a vysokou znášanlivosťou. Vitamín-B-komplex obsiahnutý v krmive v kombinácii s meďou, organicky viazaným zinkom a omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami priaznivo ovplyvňujú kvalitu srsti a kože. Stay-Clean™-komplex s rýchle rozpustným vitamínom C redukuje tvorbu povlaku a zubného kameňa. Špeciálne rastlinné vlákna podporujú mechanické čistenie chrupu. Prírodné výťažok z rastliny Pflanzenextrakt Yucca schidigera znižuje nepríjemný pach stolice. Suché krmivo špičkové kvality Concept for Life All Cats bolo vyvinuté na základe vedeckých poznatkov špeciálne pre dospelé mačky s ideálnou hmotnosťou: Vyvážený pomer živín: Receptúra obsahuje všetky dôležité vitamíny, bielkoviny, mastné kyseliny a balastné látky, ktoré mačka k životu potrebuje. Udržanie optimálnej hmotnosti: Obsah kalórií zodpovedá energetickej spotrebe mačky s bežnou aktivitou a napomáha tak udržovať optimálnu hmotnosť. Redukcia tvorby bezoárov: Kombinácia prírodných vláken (ľanové semienko, repné rezky a lignocelulóza)podporuje činnosť čriev a prispieva tak k redukcii bezoárov a k ľahšiemu vylučovaniu strávených chlpov. Zdravé močové cesty: Obsah DL-methioninu a vyvážený pomer minerálov prispieva k zdraviu močových ciest. Zdravý chrup: Stay-Clean™-komplex s rýchle rozpustným vitamínom C redukuje tvorbu povlaku a zubného kameňa. Špeciálne rastlinné vlákna podporujú mechanické čistenie chrupu. Zdravá koža a srsť: Vitamín-B-komplex v kombinácii s meďou, organicky viazaným zinkom a cennými omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami pozitívne ovplyvňujú kvalitu srsti a kože. Redukcia nepríjemného pachu stolice: Prírodný výťažok z rastliny Yucca schidigera pomáha redukovať nepríjemné pachy. vysoký podiel mäsa ryža ako zdroj zdravých sacharidov - krmivo neobsahuje pšenicu, kukuricu ani sóju obsahuje taurín Concept for Life je jedinečné kompletné krmivo, ktorého receptúra bola vyvinutá na základe vedeckých poznatkov. Rada All Cats poskytuje všetkým mačkám od 1. roku veku vyváženú a zdravú výživu. Concept for Life – vyvinuté pre zdravý život!

za cenu 14.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce