Concept for Life Adult Francúzsky buldoček  - 1

Concept for Life Adult Francúzsky buldoček - 1,5 kg

6.49 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu od kvalitnej značky Concept for Life - tento produkt objednáte v sezónne zľave za 6.49 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 4062911007383
Do obchodu

Popis

Concept for Life

Spokojnosť prinášajúci od Concept for Life - tento tovar si môžete zakúpiť pri likvidácii skladu za neprekonateľných 6.49 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Francúzsky buldoček je priateľský, chytrý a nekomplikovaný malý pes, ktorý kvôli svojej dýchavičnosti uprednostňuje krátke prechádzky. Títo psi sú považovaní za hravých a zvyčajne sa dobre znesú aj s ostatnými štvornohými priateľmi a, vďaka ich nevýraznému loveckému inštinktu, aj s mačkami. CONCEPT FOR LIFE - najvyššia kvalita na mieru pre Vášho psa: Vedecky podložený koncept výživy, kde sa v každej fáze života kladie dôraz na individuálnu pohodu a výživové požiadavky Vášho psa. Hlavnými ingredienciami sú funkčné suroviny tej najvyššej kvality, ktoré sa vyznačujú vysokou stráviteľnosťou a znášanlivosťou. Špeciálna FORMULA X aktívne podporuje celoživotnú pohodu a zaisťuje maximálnu funkčnosť. Vhodné zloženie živín prispôsobené plemenu pre optimálne všestranné zásobenie živinami a vitalitu Vášho psa. Bez pšenice a sóje CONCEPT FOR LIFE Adult Francúzsky buldoček - šitý na mieru pre francúzske buldočky Udržiavanie svalstva: Upravený obsah proteínov 26% podporuje udržiavanie svalovej hmoty. Receptúra obsahuje aj L-karnitín. Hladká pokožka a lesklá srsť: Mastné kyseliny Omega-3 a Omega-6 z lososa a slnečnicového oleja môžu v kombinácii so špeciálnym komplexom vitamínov skupiny B podporovať hladkú pokožku a lesklú srsť. Znížený zápach stolice: Yucca schidigera spolu s vysoko stráviteľným proteínom a prebiotickým inulínom podporuje trávenie a môže pomôcť znížiť zápach stolice. Prispôsobené krokety: Krokety sú špeciálne upravené pre francúzskeho buldočka. Stimulujú intenzívne žuvanie a môžu pomôcť spomaliť príjem potravy. Imunita: Špeciálne antioxidanty zo zeleného čaju a kvetov aksamietnice, ako aj obsiahnuté prebiotiká, môžu podporovať obranyschopnosť tela. Chrupavky a kĺby: Receptúra obsahuje obe prírodné látky glukozamín a chondroitín sulfát, ktoré sú živinami pre chrupavky. Znášanlivosť: Vyvážená receptúra s vhodným pomerom živín býva dobre akceptovaná dokonca aj u vyberavých psov. Komplex Stay-Clean™ s vysoko rozpustným vitamínom C a špeciálnou rastlinnou vlákninou môže prispieť k zlepšeniu ústnej hygieny. Textúra prispieva k mechanickému čisteniu zubov. Concept for Life – šitý na mieru pre život. Concept for Life Adult Francúzsky buldoček je dostupný vo veľkostiach 1,5 kg, 4 kg a 8 kg (2 x 4 kg).

za cenu 6.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce