Chuckit! Ultra Ball - veľkosť L: Ø 7

Chuckit! Ultra Ball - veľkosť M: Ø 6,5 cm

4.49 €

Nie je prečo váhať, od producenta Chuckit! - tento artikel pořizujte extra lacno za 4.49 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Kategorie: , , ,
Značka: 
SKU: 660048001683
Do obchodu

Popis

Chuckit!

Exkluzívny od kvalitnej značky Chuckit! - tento artikel neprepásnite výhodne za 4.49 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Gumená loptička so skvelými výhodami: hračka z robustného prírodného kaučuku skáče a pláva na hladine. S touto loptičkou je zaručená skvelá zábava pri hre a dá sa po zábave jednoducho očistiť. 2 veľkosti pre malé i veľké plemená. Psi milujú loptičky každého druhu a s nadšením ich lovia. Preto univerzálny Chuckit! Ultra Ball nenechá žiadne prianie nesplnené. Zacvičte si aportovanie hračky a vyprovokujte Vášho maznáčika: naozaj dlhé hody s Chuckit! hádzačom loptičiek uspejú a Vás ušetria od namáhavého hádzania a zhýbania. Naozaj aktívni psi sa budú tešiť na napínavú zmenu a budú loviť loptičku s obrovskou chuťou. Chuckit! Ultra Ball v skratke: Univerzálna gumená loptička na hádzanie a aportovanie Z prírodného kaučuku: loptička je veľmi odolná, pláva na vode a veľmi vysoko skáče. Rýchle čistenie: po hre späť do príručnej tašky? Žiadny problém, pretože povrch sa dá jednoducho zotrieť a vytrieť do sucha. Kompatibilný s Chuckit!-hádzačom pre ešte dlhšie hody! Farba: oranžovo/modrá Materiál: prírodný kaučuk (guma) Veľkosť: veľkosť M: Ø asi 6,5 cm veľkosť M: Ø asi 7,6 cm Chuck it – More ways to play! Revolúcia v hádzacích hrách: S rozmanitým výberom interaktívnych hračiek Chuckit! pre extra porciu zábavy s Vaším psom! Nechajte Vášho psa hľadať, prenasledovať, behať alebo vyvádzať so vzrušujúcimi vodnými hračkami – najvyššia kvalita a inovatívne produkty zaručujú, že sa nebudete nudiť! Chuckit! Ultra Ball poletí vyššie a ďalej s Chuckit! hádzačom loptičiek: Chuckit! Ball Launcher Pro Chuckit! Ball Launcher Sport Upozornenie: Rovnako ako u iných produktov dohliadnite na Vášho maznáčika pri hre s touto hračkou. Pravidelne kontrolujte, či nie je výrobok poškodený alebo či niektoré jeho časti nechýbajú. Ak áno, hračku vymeňte, inak sa nedá zaručiť, že sa zviera nezraní.

za cenu 4.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce