Chuckit! Ultra Ball - veľkosť L: Ø 7

Chuckit! Ultra Ball - veľkosť L: Ø 7,6 cm

7.49 €

Vynikajúci od spoločnosti Chuckit! - tento artikel pořizujte extra výhodne za 7.49 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Kategorie: , , ,
Značka: 
SKU: 660048170303
Do obchodu

Popis

Chuckit!

Veľmi obľúbený produkt s akostnou značkou Chuckit! - tento hit ľahko nájdete v úžasnej akcii za 7.49 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Gumená loptička so skvelými výhodami: hračka z robustného prírodného kaučuku skáče a pláva na hladine. S touto loptičkou je zaručená skvelá zábava pri hre a dá sa po zábave jednoducho očistiť. 2 veľkosti pre malé i veľké plemená. Psi milujú loptičky každého druhu a s nadšením ich lovia. Preto univerzálny Chuckit! Ultra Ball nenechá žiadne prianie nesplnené. Zacvičte si aportovanie hračky a vyprovokujte Vášho maznáčika: naozaj dlhé hody s Chuckit! hádzačom loptičiek uspejú a Vás ušetria od namáhavého hádzania a zhýbania. Naozaj aktívni psi sa budú tešiť na napínavú zmenu a budú loviť loptičku s obrovskou chuťou. Chuckit! Ultra Ball v skratke: Univerzálna gumená loptička na hádzanie a aportovanie Z prírodného kaučuku: loptička je veľmi odolná, pláva na vode a veľmi vysoko skáče. Rýchle čistenie: po hre späť do príručnej tašky? Žiadny problém, pretože povrch sa dá jednoducho zotrieť a vytrieť do sucha. Kompatibilný s Chuckit!-hádzačom pre ešte dlhšie hody! Farba: oranžovo/modrá Materiál: prírodný kaučuk (guma) Veľkosť: veľkosť M: Ø asi 6,5 cm veľkosť M: Ø asi 7,6 cm Chuck it – More ways to play! Revolúcia v hádzacích hrách: S rozmanitým výberom interaktívnych hračiek Chuckit! pre extra porciu zábavy s Vaším psom! Nechajte Vášho psa hľadať, prenasledovať, behať alebo vyvádzať so vzrušujúcimi vodnými hračkami – najvyššia kvalita a inovatívne produkty zaručujú, že sa nebudete nudiť! Chuckit! Ultra Ball poletí vyššie a ďalej s Chuckit! hádzačom loptičiek: Chuckit! Ball Launcher Pro Chuckit! Ball Launcher Sport Upozornenie: Rovnako ako u iných produktov dohliadnite na Vášho maznáčika pri hre s touto hračkou. Pravidelne kontrolujte, či nie je výrobok poškodený alebo či niektoré jeho časti nechýbajú. Ak áno, hračku vymeňte, inak sa nedá zaručiť, že sa zviera nezraní.

za cenu 7.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce