Chladiaca podložka Keep Cool - D 90 x Š 50 cm

Chladiaca podložka Keep Cool - D 90 x Š 50 cm

13.99 €

Ponuka pre vás: obľúbenej značky zooplus Exclusive - tento artikel čaká na vás s unikátnou zľavou za 13.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 4054651725047
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Produkt osvedčený zákazníkmi, od top značky zooplus Exclusive - tento produkt ponúkame s unikátnou zľavou za 13.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí.

Pomôžte Vášmu psíkovi vyrovnať sa s vysokými teplotami, aby sa i v horúcich dňoch cítil dobre. Umiestnite podložku na nejaké chladné miesto a posaďte na ňu Vášho maznáčika. Chladiaca podložka sa pomaly ochladí a tak pomôže Vášmu psovi regulovať jeho telesnú teplotu. Chladiaca podložka s malou potlačou psa alebo mačky sa dá použiť i ako chladiaca vložka do pelechov alebo ako mäkká podložka na tvrdej zemi. Chladiaca podložka Keep Cool dopraje malým psom a mačkám pocit pohodlia i behom letných mesiacov. Podložka je vhodná na cesty, nechá sa zložiť a bez problémov sa vojde i do auta behom ciest. Dá sa veľmi ľahko očistiť vlhkou handričkou a neutrálnym čistidlom. Výhody chladiacej podložky Keep Cool: Chladiaca podložka pre malých až stredne veľkých psov a mačky Možno použiť i ako chladiacu vložku do psích či mačacích pelechov Dve oddelené chladiace zóny: zabráni pohybu chladiaceho gélu vo vnútri podložky Skladne zložiteľná Rýchle pripravená k použitiu Odpudzuje vodu a nečistoty Jednoduché čistenie, stačí utrieť vlhkou handričkou Malý obrázok psa alebo mačky Exkluzívne na zoohit Farba: modrá Materiál: polyesterová tkanina Upozornenie: Podložku uchovávajte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte ju priamemu slnečnému žiareniu. Nevystavujte ju ostrým predmetom a kontrolujte jej povrch pred každým použitím. Nepoužívajte podložku, ak je povrch poškodený. Vnútorná substancia je nepožívateľná, pri zasiahnutí očí, ihneď vypláchnite oči vodou a poraďte sa s lekárom. Uchovávajte ju z dosahu detí.

za cenu 13.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce