Chladiaca podložka Keep Cool - D 90 x Š 50 cm

Chladiaca podložka Keep Cool - D 50 x Š 40 cm

8.99 €

Kvalitný od top výrobcu zooplus Exclusive - tento artikel neprepásnite v sezónne zľave za 8.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 4054651697726
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Radosť prinášajúci čo nám vyrába zooplus Exclusive - tento tovar si môžete nechať poslať v úžasnej akcii za 8.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Pomôžte Vášmu psíkovi vyrovnať sa s vysokými teplotami, aby sa i v horúcich dňoch cítil dobre. Umiestnite podložku na nejaké chladné miesto a posaďte na ňu Vášho maznáčika. Chladiaca podložka sa pomaly ochladí a tak pomôže Vášmu psovi regulovať jeho telesnú teplotu. Chladiaca podložka s malou potlačou psa alebo mačky sa dá použiť i ako chladiaca vložka do pelechov alebo ako mäkká podložka na tvrdej zemi. Chladiaca podložka Keep Cool dopraje malým psom a mačkám pocit pohodlia i behom letných mesiacov. Podložka je vhodná na cesty, nechá sa zložiť a bez problémov sa vojde i do auta behom ciest. Dá sa veľmi ľahko očistiť vlhkou handričkou a neutrálnym čistidlom. Výhody chladiacej podložky Keep Cool: Chladiaca podložka pre malých až stredne veľkých psov a mačky Možno použiť i ako chladiacu vložku do psích či mačacích pelechov Dve oddelené chladiace zóny: zabráni pohybu chladiaceho gélu vo vnútri podložky Skladne zložiteľná Rýchle pripravená k použitiu Odpudzuje vodu a nečistoty Jednoduché čistenie, stačí utrieť vlhkou handričkou Malý obrázok psa alebo mačky Exkluzívne na zoohit Farba: modrá Materiál: polyesterová tkanina Upozornenie: Podložku uchovávajte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte ju priamemu slnečnému žiareniu. Nevystavujte ju ostrým predmetom a kontrolujte jej povrch pred každým použitím. Nepoužívajte podložku, ak je povrch poškodený. Vnútorná substancia je nepožívateľná, pri zasiahnutí očí, ihneď vypláchnite oči vodou a poraďte sa s lekárom. Uchovávajte ju z dosahu detí.

za cenu 8.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce