Chewies žuvací koreň - velikosť L

Chewies žuvací koreň - velikosť L

26.99 €

Váš obľúbený tovar, s trendy značkou Chewies - tento tovar si môžete zaobstarať za jedinečnú cenu 13.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 4260101766526
Do obchodu

Popis

Chewies

Špičkový tovar, od známeho výrobcu Chewies - tento artikel sa na vás teší v perfektnej akcii za 13.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

100% prírodný žuvací koreň Chewis zo stredomorského vresu poskytne Vášmu psovi výnimočný pôžitok zo žuvania a zároveň pritom účinne vyčistí jeho chrup. Postupom času dochádza počas žuvania k uvoľňovaniu malých vláken. Tým dochádza k eliminácii zubného kameňa a k tvorbe nového. Táto hračka je nerozbitná a zviera nezraní. Náhodne vdýchnuté vlákna sú vylúčené úplne prírodnou cestou. Hračku Chewis psy milujú. Pokiaľ hračka Vášho psa spočiatku nenadchne, pomôžte mu napr. pomocou klobásky trénovať prirodzené inštinkty a pritom čistiť chrup. Koreň je robustný a veľmi trvanlivý a postará sa tak o dlhé mesiace žuvania a zábavy. Užitočná vec, ktorá v sebe spája zábavu s liečebnými účinkami a naviac je úplne prírodná a ekologická: korene špeciálneho druhu vresu sú získavané ekologickou cestou a neobsahujú žiadne toxické chemické látky ani farbivá. Chewies žuvací koreň v krátkom prehľade: prírodná žuvacia hračka pre psov prispieva k dentálnej hygiene: pri žuvaní koreňa sa uvoľňujú malé vlákna, ktoré prirodzeným spôsobom čistia chrup, prispievajú k odstraňovaniu zubného kameňa a zabraňujú tvorbe nového kameňa veľmi trvanlivý: pevný a odolný materiál zaistí dlhé mesiace žuvania 100% prírodný: koreň zo stredomorského vresu, získaný ekologickým spôsobom skvelá zábava: podporuje prirodzený žuvací inštinkt, vysoká miera znášanlivosti bez prídavných látok Tabuľka veľkostí žuvacieho koreňa Chewies: veľkosť hmotnosť rozmer S cca. 150 g cca. 9 x 7 x 6 cm L cca. 300 g cca. 18 x 10 x 12 cm Upozornenie: Žuvací koreň je čisto prírodný produkt a podlieha prirodzeným zmenám. Uvedené hodnoty sú preto len orientačné.

za cenu 13.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce