Chewies Mini kostičky na hryzenie (čiastočne vlhké) - výhodné balenie hydinové 4 x 125 g

Chewies Mini kostičky na hryzenie (čiastočne vlhké) - výhodné balenie losos 4 x 125 g

7.19 €

Špičkový tovar, od firmy Chewies - tento produkt objednáte v sezónne zľave za 7.19 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 4260101761651
Do obchodu

Popis

Chewies

Urobte si radosť: s pečaťou kvality Chewies - tento artikel pořizujte výhodne za 7.19 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Chewies kostičky v mini prevedení: Pre výchovu je pozitívna pochvala vo forme maškŕt nevyhnutná. Tie by ale taktiež mali rýchlo pristáť v žalúdku, aby ste nestratili psovu pozornosť. S chutnými polo-mäkkými mini kostičkami (semi-moist) bude pre Vášho psa tréning omnoho jednoduchší! Tieto malé kostičky sú výhodné i pre malých psov. Tieto obzvlášť malé odmeny v tvare kostičiek boli špeciálne vyvinuté v spolupráci so psími školami a trénermi psov. Vďaka vysokému obsahu mäsa sú veľmi dobre prijímané a hodia sa tak skvelo pre tréning. Kostičky sa vďaka svojej veľkosti cca. 1 cm môžu dať psovi celé, ale môžu sa taktiež rozdeliť. Keďže sú mäkké, jednoducho sa lámu. Vďaka ich veľkosti psovu pozornosť neodvádza dlhé hryzenie, a tak môžete po odmenení rýchlo pokračovať v tréningu. Pôžitok z mäkkých kostičiek Vášho psa povzbudí a tréning pre neho bude radosťou! Môžete si vybrať z dvoch chutných variant týchto kostičiek: Lahodné hydinové alebo chutné lososové. Chewies mini kostičky sú skvelé odmeny bez cukru. Chewies mini kostičky: Obzvlášť malé snacky, cca. 1 cm Pre tréning a ako odmena Vhodné pre veľmi malých i veľkých psov Skvelá polo-mäkká konzistencia Výborne prijímané Bez cukru

za cenu 7.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce