Cesnakový granulát - 3 kg

Cesnakový granulát - 3 kg

11.99 €

Tradičný bestseller, značky TRIXIE - tento tovar si môžete zakúpiť za mimoriadne nízku cenu 11.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4011905029955
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Urobte si radosť: od kvalitného výrobcu TRIXIE - tento artikel neprepásnite výhodne za 11.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Kliešte a hmyz sú daňou za krásne prechádzky. Cesnakový granulát od Trixie je nielen chutný, ale tiež pomáha ochraňovať Vášho psíka pred parazitmi. Prírodná aktívna zložka pomáha vytvoriť na pokožke prostredie, ktoré zabraňuje usadzovaniu parazitov. Okrem toho má cesnak ďalšie vlastnosti podporujúce zdravie. Môže tak prispieť k dobrému zdraviu a silnému kardiovaskulárnemu systému. Trixie cesnakový granulát v prehľade: Doplnkové krmivo pre psy na ochranu pred parazitmi Prírodná aktívna zložka: cesnak môže na koži podporovať prostredie, ktoré odpudzuje kliešte Podpora pohody a zdravia kardiovaskulárneho systému Praktický granulát: ľahké podávanie a dávkovanie Zo stabilizovaného cesnaku: bez rušivého cesnakového zápachu V praktickom zatváracom balení

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce