Cesar 10+ Senior Selection v omáčke - 48 x 100 g

Cesar 10+ Senior Selection v omáčke - 48 x 100 g

42.99 €

Veľmi žiadaný produkt, od spoločnosti Cesar - tento hit nájdete s extra zľavou za 23.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8410136019708
Do obchodu

Popis

Cesar

Diskontný od značky Cesar - tento tovar zakúpite za úžasnú cenu 23.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Die Cesar 10+ Senior Selection v omáčke ponúka Vášmu psovi najvyšší pôžitok z chuti a vyznačuje sa vyváženou a ľahko stráviteľnou receptúrou. Mokré krmivo je vyvinuté a špeciálne prispôsobené potrebám starších psov vo veku od 10 rokov. Krmivo pre psov je vyrobené z hydiny a ryže, bez prídavku cukru a umelých príchutí. Pri výrobe sa používajú iba vybrané suroviny. Mokré krmivo pre starších psov je balené v praktických čerstvých vreckách, takže pri každom jedle je zaručené ľahké porciovanie a čerstvý pôžitok z chuti. Cesar 10+ Senior Selection obsahuje jemné kúsky v omáčke a je dostupné v dvoch chutných variantoch. Miešané balenie obsahuje tieto chuťové varianty: 24 x 100 g kuracie ryža 24 x 100 g morčacie ryža Cesar Frischebeutel 10+ Senior Selection v omáčke - stručný prehľad: Vyvážené mokré krmivo pre starších psov od 10 rokov Dobre stráviteľné: receptúra obsahuje ľahko stráviteľné suroviny ako je hydina a ryža Jemné kúsky v omáčke: veľmi chutné a lahodné, dobrá akceptácia u psov V porciovaných vreckách: stačí otvoriť a ihneď podávať, vždy čerstvé a lahodné Na výber z 2 chuťových variantov Bez prídavku cukru a umelých aróm

za cenu 23.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce