Catz Finefood kapsičky 8 x 85 g - Hovädzie & kačica

Catz Finefood kapsičky 8 x 85 g - Hydinové

7.99 €

Vynikajúci od populárnej značky catz finefood - tento produkt objednáte takmer zadarmo za 7.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 4260101760883
Do obchodu

Popis

catz finefood

Produkt osvedčený zákazníkmi, značky catz finefood - tento hit môžete zaobstarať za výhodnú cenu 7.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Vitalita a zdravie mačky závisí na kvalite krmiva. Catz Finefood je zdravé, vyvážené a prírodné krmivo pre mačky. Jednotlivé receptúry napodobňujú prírodnú potravu mačiek a obsahujú tak všetky dôležité živiny a bielkoviny, ktoré mačkám poskytuje príroda. Preto krmivo neobsahuje obilniny, ktoré sú pre mačky zle stráviteľné a ktoré nemôžu zhodnotiť. Najlepšie mäso a vnútornosti z dôveryhodných, nemeckých hospodárstiev, ako i ryby z voľného odchytu, sú použité pre výrobu tohto krmiva. Kvalitné čerstvé prísady podliehajú testom a veterinárnym kontrolám. To zaisťuje najvyššiu kvalitu a bezpečnosť. Pri šetrnom varení v pare zostanú takmer všetky dôležité živiny a esenciálne mastné kyseliny zachované. Krmivo je vyrábané v Nemecku. Catz Finefood je vysoko stráviteľné krmivo, ktoré je dobre znášané, a tým je vhodné i pre citlivé či alergické mačky. Catz Finefood v prehľade: výroba iba v Nemecku zaručene bez použitia génovej techniky bez prídavku obilnín vysoká akceptácia a dobrá stráviteľnosť vysoký podiel mäsa či rýb nízky obsah ovocia a zeleniny mäso a vnútornosti v najlepšej, potravinárskej kvalite z nemeckých hospodárstiev ryby z voľného a humánneho odchytu životne dôležitý taurín pre podporu funkcie srdcového svalu a pre udržanie dobrého zraku obsahuje vitamíny pre udržanie vitality prírodné krmivo podrobné vyšetrenie a veterinárne kontroly surovín pred spracovaním plnené za studena a šetrne varené v pare pre zachovanie takmer všetkých živín a esenciálnych kyselín vyvinuté v spolupráci s nutričnými špecialistami a veterinármi Catz Finefood zaručene NEOBSAHUJE: formované mäso kostnú múčku bielkovinové náhradky, ako je sója obilniny umelé farbivá chuťové zvýrazňovače umelú arómu konzervačné látky

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce