catz finefood Fillets skúšobné balenie 6 x 85 g - Skúšobné balenie

7.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od firmy catz finefood - tento produkt máte po jednoduchej objednávke vo zľavové akciu za 7.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 4260379444430
Do obchodu

Popis

catz finefood

Špičkový tovar, od značky catz finefood - tento hit zaobstaráte v bombastické akcii za 7.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Od teraz môžete svojho tygríka denne rozmaznávať prostredníctvom lahodných filetov v chutnom želé. Catz finefoods Fillets je skvelé, vyvážené samostatné krmivo pre mačky, a jeho hlavnou zložkou sútie najlepšie, ľahko stráviteľné kuracie a morčacie filety. Pri výrobe boli použité len veľmi kvalitné mäso od vybraných nemeckých hospodárov, ryby boli vybrané z voľného rybolovu a súčasťou krmiva sú čisté prírodné látky. Pretože mačky dokážu len ťažko stráviť a spracovať obilniny, tak krmivo neobsahuje obilie. Namiesto neho boli použité výživné chia semienka. Tieto semienka majú vysoký podiel omega 3 mastných kyselín, železa, zinku, vitamínov a proteínov a objavujú sa aj na jedálničku mnohých ľudí. Pri kontakte s tekutinou menia svoju konzistenciu na gel a v tomto stave dokážu pozitívne ovplyvňovať trávenie Vašej mačky. Neobsahujú cukor, konzervačné látky, farbivá a krmivo nebolo ani geneticky upravené, čím je zvieratami veľmi dobre prijímané aj skutočne vyberavými mačkami. Obsahuje cenné vitamíny, minerály a zaistia Vašej mačke dostatok všetkých živín, ktoré potrebuje. V krmive je obsiahnutý tiež taurín, ktorý posilňuje činnosť srdcového svalu a zrak. Catz finefood Fillets mokré krmivo ponúka zmenu do mištičky Vašeho miláčika, keďže v skúšobnom balení sa nachádza 6 rôznych príchutí. Delikatesa pre Vašeho tygríka! Das catz finefood Fillets skúšobné balenie 6 x 85 g - prehľad: Prvotriedne samostatné krmivo pre mačky Hlavná zložka filetov z mäsa: jemné kuracie alebo morčacie filety v želé Chia semienka: podporujú trávenie vďaka obsahu vlákniny a dodávajú esenciálne mastné kyseliny Bez obilnín: veľmi dobre stráviteľné, vhodné aj pre citlivé a alergické mačky Len to najlepšie mäso a ryby: zaistia vysokú akceptáciu, aj u veľmi vyberavých jedincov Vyrobené v Nemecku: mäso od vybraných nemeckých farmárov ryby z voľného rybolovu Prirodzená, vyvážená strava: s dôležitými proteínmi, vitamínami a minerálnymi látkami S taurínom: podporuje zrak a činnosť srdcového svalu Bez cukru, stabilizátorov chuti, konzervačných látok a farbív Nebolo geneticky upravené, bez pokusov na zvieratách Praktické balenie: môže sa ľahko a rýchlo vybrať, bez toho, aby v miske zostali zvyšky krmiva Catz finefood Fillets skúšobné balenie 6 x 85 g obsahuje nasledujúce príchute: 1 x 85 g kuracie v želé 1 x 85 g morčacie, kuracie a losos v želé 1 x 85 g kuracie & teľacie v želé 1 x 85 g morčacie, kuracie & králičie v želé 1 x 85 g morčacie, kuracie & jahňačie v želé 1 x 85 g kuracie & tuniak v želé

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce