Cat´s Best Sensitive - 20 l (7

Cat´s Best Sensitive - 20 l (7,2 kg)

31.99 €

Príjemné pocity nadväzujúci čo odoberáme od výrobcu Cat's Best - tento hit zaobstaráte s unikátnou zľavou za 16.49 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 4002973257135
Do obchodu

Popis

Cat's Best

V akcii je čo nám dodáva Cat's Best - tento artikel je tu pre vás za perfektnú cenu 16.49 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Podstielka Cat´s Best Green Power je vysoko účinný 100% prírodný výrobok a neobsahuje preto žiadne umelé alebo chemické prísady! Stelivo je vyrobené zo 100% obnoviteľných rastlinných vlákien, ktoré sú 100% odbúrateľné a kompostovateľné. Stelivo je veľmi jemné a šetrné k mačacím labkám. Zelené rastlinné hygienické perly fungujú ako prírodný pohlcovač pachov a zabraňujú ďalšiemu vzniku nepríjemných pachov. Tzv. JRS-Pflanzenfaser800 technológie je prírodný lapač pachov a baktérií, pretože vlákna absorbujú vlhkosť a pachy vo vnútri jadra a uzavrú ich. Prvotriedna savosť zaistí vstrebávanie vlhkosti až 800%! Vďaka kompaktným hrudkám možno znečistené stelivo ľahko odobrať. Podstielka Cat´s Best Green Power je veľmi úsporný a v mačacej toalete vydrží po dobu 8 týždňov. Neuveriteľný komfort pre chovateľov: stelivo možno zlikvidovať v domácej toalete! Drevené vlákna sa získavajú z miestnych smrekov a jedlí - Cat´s Best Green Power je certifikované PEFC! Zároveň podlieha tento výrobok prirodzenému biologickému cyklu - od sadenice po biologicky rozklad výrobku. Vlastnosti podstielky Cat´s Best Green Power v krátkom prehľade: vysoko účinné, 100% prírodné stelivo pre mačky so zelenými rastlinnými hygienickými perlami: prírodný pohlcovač pachov, prevencia tvorby nepríjemných pachov JRS-Pflanzenfaser800-technológie: prírodný lapač pachov a bakterií, vlákna ihneď absorbujú vlhkosť a pachy extra jemné: šetrné k mačacím labkám, vysoký komfort i pre náročné mačky vstrebávanie vlhkosti až 800%: prvotriedna savosť, optimálna absorbcia vlhkosti tvorí kompaktné hrudky: znečistené stelivo možno ľahko odobrať veľmi úsporné: základná vrstva steliva vydrží v toalete až 8 týždňov prírodný výrobok: bez umelých a chemických prísad, kompostovateľný a 100% biologicky odbúrateľný, z jemných rastlinných vláken obnoviteľných surovín certifikácia PEFC: drevené vlákna sú získavané z miestnych jedlí a smrekov možno zlikvidovať v domácej toalete: Cat's Best Öko Plus je vyrobené z prírodných rastlinných vlákien, ktoré sa - podobne ako toaletný papier - rozpustí vo vode a nespôsobí tak žiadne problémy vo vodnom potrubí či odpade. Vždy spláchnite dostatočným množstvom vody! výrobky z rastlinných vlákien značky Cat's Best podliehajú prirodzenému biologickému cyklu

za cenu 16.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce