Catit Senses svietiace loptičky - 2 ks

Catit Senses svietiace loptičky - 2 ks

4.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza so známou značkou Catit - tento artikel odporúčame výhodne za 4.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 022517507766
Do obchodu

Popis

Catit

V zľave je od firmy Catit - tento produkt predávame za bombastickú cenu 4.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Ako náhle zapadne slnko a nastane noc, začnú sa ozývať prirodzené inštinkty našich mačiek. Lovecký pud je po zotmení obzvlášť silný. A preto je potrebný zaujímavý a rýchly objekt na lov. Na to sú ideálne tieto loptičky - i v tme! Catit Senses svietiace loptičky sú z priehľadného, svetlozeleného plastu a majú priemer 3,5 cm. Vo vnútri sa nachádzajú dve červené LED svetlá, ktoré striedavo blikajú. Pri pohybe začnú automaticky svietiť, v pokoji sa asi po 10 sekundách vypnú. Rýchly lov môže začať! Vďaka svojej hmotnosti cca. 20 g a hladkému povrchu sa loptičky gúľajú obzvlášť rýchlo a ďaleko. Catit svietiace loptičky sa hodia taktiež do Guľová dráha Catit Design Senses a do Guľová dráha Catit Design Senses Tempo. Pre nekončiace zážitky pri hre a love skombinujte rôzne Catit Senses produkty! Upozornenie k predpisom o batériách: (BattV) Súčasťou balenia mnohých prístrojov sú už i batérie, ktoré slúžia napríklad na ovládanie televízora. Taktiež v samotných prístrojoch už môžu byť batérie či akumulátory pevne vsadené. V súvislosti s predajom batérií a akumulátorov sme ako predajca povinní dbať na predpisy o batériách a našich zákazníkov upozorniť, že: Batérie nesmú byť likvidované spoločne s bežným domácim odpadom. Prosíme, riaďte sa týmito radami a likvidujte staré batérie presne tak, ako to udáva zákon o komunálnom odpade, v miestach k tomu určeným (zberniach) alebo v obchodoch úplne zdarma. Od nás obdŕžané batérie môžete po ich spotrebovaní bezplatne vrátiť alebo dostatočne ofrankované poslať poštou na nasledujúcu adresu: Zooplus AG Versandzentrum Marktal 3 D-99880 Hoerselgau Batérie obsahujúce škodliviny sú označené symbolom s preškrtnutým odpadkovým košom a chemickým symbolom - ťažké kovy, ktorý je smerodajný pre klasifikovanie tohto odpadu ako odpad obsahujúci škodliviny. Označenie Cd znamená kadmium, Pb - olovo a Hg - ortuť.

za cenu 4.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce