Catit Design Senses Super Roller Circuit - 1 ks svietiaca loptička Catit Senses 2.0 Fireball

Catit Design Senses Super Roller Circuit - 1 ks

14.99 €

Hit poslednej doby, od obľúbenej spoločnosti Catit - tento produkt ponúkame v hustej akciu za 17.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 022517507360
Do obchodu

Popis

Catit

Najpredávanejšie od obľúbeného výrobcu Catit - tento produkt obchodujeme pri práve prebiehajúcej akcii za 17.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

S touto extra dlhou guľovou dráhou Catit Design Senses Super Roller Circuit ja zaručená nekonečná zábava Vášho malého tigríka! Rôzne časti je možné zostaviť do rôznych tvarov a môžu sa kombinovať či rozširovať s inými produktmi Catit Design Senses. Osvetlená loptička bude Vašou mačkou popoháňaná, a tým sa zvýši jej rýchlosť. Catit Design Senses Super Roller Circuit je možné kombinovať a predĺžiť s Catit Design Senses Guľovou dráhou a s Catit Design Senses Tempo Guľovou dráhou . Guľová dráha Catit Design Senses Super Roller Circuit podporuje pohyb Vášho malého tigríka. Vďaka navýšeniu získa svietiaca loptička vysokú rýchlosť a ponúka tak mačke napínavú zábavu počas dňa i za tmy. Osvetlenie sa zapne automaticky, ak je loptička uvedená do pohybu a v pokoji sa opäť zhasne. Catit Design Senses Super Roller Circuit v prehľade: Celková dĺžka: 190 cm 8 prvkov: 4 prvky normálna dráha (D 24 x Š 6 x V 5 cm) 4 prvky Tempo Guľová dráha (D 24 x Š 6 x V 7 cm) otvory: pozdĺžne otvory: cca D 10,5 x Š 2,5 cm na spojovacích miestach: cca D 3 x Š 4 cm 1 svietiaca loptička priemer: 3,5 cm hmotnosť: cca 20 g bliká pri pohybe v pokoji sa po cca 10 sekundách vypne jednoduché zloženie vďaka zástrčkovému systému jednotlivé prvky je možné zložiť individuálne navýšené pre väčšiu rýchlosť podporuje zručnosť mačiek uspokojuje prirodzené lovecké pudy Hračku Catit Design Senses Super Roller Circuit je možné kombinovať s nasledujúcimi produktmi Catit: Catit Design SensesGuľová dráha Catit Design SensesTempo Guľová dráha Catit Design SensesMassage-Center Catit Design Senses kŕmne bludisko Upozornenie: Ako u každého iného produktu by ste mali dohliadnuť na hru Vášho zvieraťa s touto hračkou. Prosíme, pravidelne hračku kontrolujte, či nie je poškodená. V prípade odhaleného nedostatku ju vymeňte, inak by nemohlo byť vylúčené zranenie zvieraťa. Upozornenie k predpisom o batériách: (BattV) Súčasťou balenia mnohých prístrojov sú už i batérie, ktoré slúžia napríklad na ovládanie televízora. Taktiež v prístrojoch samotných už môžu byť batérie či akumulátory pevne vsadené. V súvislosti s týmto predajom batérií a akumulátorov sme ako predajcovia povinní dbať na predpisy o batériách a našich zákazníkov upozorniť, že: Batérie nesmú byť likvidované spoločne s bežným domácim odpadom. Prosíme, riaďte sa týmito radami a likvidujte staré batérie presne tak, ako to udáva zákon o komunálnom odpade, v miestach k tomu určeným (zberniach) alebo v obchodoch úplne zdarma. Od nás obdŕžané batérie môžete po ich vybití bezplatne vrátiť alebo dostatočne ofrankované poslať poštou na nasledujúcu adresu: Zooplus AG Versandzentrum Vor der Hecke 4 34355 Staufenberg Batérie obsahujúce škodliviny sú označené symbolom s preškrtnutým odpadkovým košom a chemickým symbolom - ťažké kovy, ktorý je smerodajný pre klasifikovanie tohto odpadu ako odpad obsahujúci škodliviny. Označenie Cd značí kadmium, Pb - olovo a Hg - ortuť.

za cenu 17.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce