Catit Cabrio transportný box - Š 33 x H 51 x V 35 cm

Catit Cabrio transportný box - Š 33 x H 51 x V 35 cm

49.99 €

Poctivý výrobok, populárneho výrobcu Catit - tento tovar si môžete nechať dodať vo výpredajové akciu za 49.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 022517413722
Do obchodu

Popis

Catit

Perfektný od populárneho výrobcu Catit - tento artikel objednávajte vo výhodnej akcii za 49.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Domáci miláčik je dôležitým členom Vašej domácnosti. Poskytnete mu teda komfort aj v prípade, že cestuje k veterinárovi alebo do zvieracieho hotela: Catit Cabrio transportný box je pre tieto cesty ako stvorený. Vstup aj výstup z prepravného boxu je úplne nekomplikovaný. Pokiaľ Váš miláčik potrebuje pomôcť, môžete využiť 180°-otvor v hornej časti boxu vďaka ktorému môžete zviera pohodlne z prepravky vytiahnuť aj ho do nej späť vrátiť. V prípade nutnosti môžete horný diel aj úplne zložiť. Aby bol miláčik zaopatrený aj v priebehu cesty, môžete využiť praktickú klapku na krmivo cez ktorú bude prístupná dvojitá miska na krmivo nachádzajúca sa na predných dverách. Box je po oboch stranách opatrený vetracími otvormi, takže sa Vaša mačka bude cítiť skvele aj v teplých letných mesiacoch. Otvory zabránia dusnote a zaistia stabilný prísun čerstvého vzduchu. Box je vhodný aj pre prepravu zvierat lietadlom, avšak pred odcestovaním sa informujte u danej prepravnej spoločnosti, či prepravu zvierat umožňuje. Catit Cabrio transportný box - prehľad: Multifunkčný transportný systém pre mačky a malé psy do 11,3kg 180°možnosť otvorenia horného dielu: ľahké vyťahovanie aj umiestňovanie zvieraťa Úplne odnímateľné horné veko: pre čo najmenší stres zvieraťa aj majiteľa Neustály prísun vzduchu: vetracie otvory zabraňujú vzniku nedýchateľnej klímy Veľké, transparentné vstupné dvierka: pre výhľad von aj dovnútra, s bezpečnostným uzáverom, úplne odnímateľné Zvýšená podlaha: s drážkami, ktoré zachytávajú moč aj vodu, pomáhajú Vášmu miláčikovi, aby zostal v suchu a čistote Protišmykový povrch:bezpečie pre Vášho miláčika Klapka na krmivo s dvojitou miskou: prístupná zvonku a uzatvárateľná Jednoduchý transport: integrovaná, ergonomická rukoväť a nastaviteľný popruh s karabínkou na zaháknutie Moderný vzhľad Farba: šedá/ modrá s bielymi dvernými rámami Materiál: umelá hmota Odvetranie: vetracie mriežky po oboch stranách Fixácia dielov: 4 zaklapávacie uzávery Upevnenie je množné prostredníctvom rôznych bezpečnostných prvkov (nie sú súčasťou balenia) Rozmer: Celkom: Š 33 x H 51 x V 35cm Vnútri: Š 29 x H 45 x V 31cm Vstup: Š 28 x V 29cm Horný vstup: V 45 x Š 31cm Dĺžka popruhu (bez karabín): cca. D 85 - 160cm Objem misky: 2 x 225ml Hmotnosť: cca. 4,2kg Obsah balenia: 1 Catit Cabrio transportný box, 1 dvojitá miska, 1 popruh Upozornenie: Nadchádzajúcemu pobytu v transportnom boxe zviera postupne privýkajte. Začnete tým, že box necháte otvorený a zviera v ňom pobýva pri otvorených dvierkach. Až potom dvierka zatvorte a postupne predlžujte dobu pobytu. Uprednostnite najskôr krátke cesty autom a v žiadnom prípade box nepoužívajte ako trest, malo by sa jednať o miesto, ku ktorému bude mať zviera pozitívny vzťah.

za cenu 49.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce