Catessy Sticks 10 ks - Králičie & morčacie s kvasnicami

Catessy Sticks 10 ks - Králičie & morčacie s kvasnicami

0.99 €

Jedinečná ponuka, od top značky Catessy - tento produkt predávame pri práve prebiehajúcej akcii za 0.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4260358515311
Do obchodu

Popis

Catessy

Vynikajúci s akostnou značkou Catessy - tento produkt obchodujeme v časovej obmedzenej zľave za 0.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Odmeňte Vášho mačacieho miláčika chutným snackom Catessy sticks - venujete jej tak báječný chuťový zážitok. Vaša šelmička bude mať neskonalú radosť! Chutné Catessy Sticks boli vyvinuté s láskou a len z čerstvých surovín. Sticks sú naviac úplne bez obilnín, bez cukru a sú dobre stráviteľné. Vaša mačka bude po tejto maškrte šialiť! Podľa ľubovôle môžu byť tyčinky rozdelené i na menšie kúsky. Vďaka zárezom je to veľmi ľahké. Tak ostanú tyčinky až do poslednej chvíle čerstvé a chutné! Catessy Sticks sú vyrobené v Nemecku! Rozmaznávajte Vašu mačku každým sústom a šetrite pri tom svoju peňaženku! Catessy - maškrty pre labužníkov!

za cenu 0.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce