Catessy Mini-Sticks - 12 x 4 rôzne druhy (à 2 g)

Catessy Mini-Sticks - 12 x 4 rôzne druhy (à 2 g)

3.99 €

Hit poslednej doby, originálne od labelu Catessy - tento tovar zakúpite s VIP zľavou pre každého za 1.49 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4260077046363
Do obchodu

Popis

Catessy

Poctivý výrobok, od Catessy - tento produkt obchodujeme za takmer veľkoobchodnú cenu 1.49 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Odmeňte svoju mačku Catessy Mini-Sticks: Malé kúsky sú ideálne naporciované a slúžia ako odmena v priebehu dňa. Tu prichádzajú na rad chute Vášho maškrtného priateľa! Mini-Sticks sú okrem toho bez obilnín, samozrejme bez pridaného cukru, a preto sú jednoducho stráviteľné. Je jedno, či s jemnou klobásou, chutnou salámou, sladom alebo syrom, maškŕt Catessy Mini-Sticks sa Váš domáci tigrík nemôže nabažiť! Kvalita vyrobená v Nemecku. Nasledujúce príchute sú pripravené pre Vášho miláčika v zmiešanom balení 12 x 2 x 2 g na výber: s jaternicou: jemná chuť so salámou: naozaj výdatné so sladom: u mačiek veľmi populárne so syrom: aromatické a korenené Doprajte svojej mačke taktiež niečo medzi jedlami, dôverujte Catessy za trvale nízku cenu! Catessy - dobrôtka pre maškrtné jazýčky!

za cenu 1.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce