Catessy kúsky v želé s miešanou zeleninou - 24 x 100 g (4 druhy)

13.49 €

Veľmi žiadaný produkt, obľúbenej značky Catessy - tento produkt predávame za takmer veľkoobchodnú cenu 6.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4260077046349
Do obchodu

Popis

Catessy

Veľmi obľúbený produkt od kvalitnej značky Catessy - tento artikel pořizujte za jedinečnú cenu 6.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Catessy kúsky v želé s miešanou zeleninou ponúkajú Vašej mačke nový, neodolateľný chuťový zážitok. Výdatné mäsové a rybacie kúsky v šťavnatom želé so zeleninou a vajcom rozbúšia srdce každej mačky. 4 rôzne druhy poskytujú zmenu v miske. Kapsičky s jemným hovädzím, chutnou kačicou, lahodným lososom alebo delikátnym kuraťom sú doplnené zdravou zeleninou. Želé je rafinované s paradajkami vyzretými na slnku, s lahodnou mrkvou, čerstvým špenátom a ľahkým vajcom a vytvára jedinečný chuťový zážitok. Lahodné želé taktiež uspokojuje dennú potrebu tekutín Vašej mačky. Catessy kúsky v želé sú jemne údené, tak zostanú zachované hodnotné zložky a vynikajúca chuť. Catessy kúsky v želé poskytujú Vašej mačke dôležité vitamíny a minerály, ktoré sú dôležité pre zdravý mačací život. Catessy kúsky v želé sú bez pridaného cukru a konzervačných látok, bez obilia a sú vyrobené v Nemecku. Miešané balenie 12 x 100 g sa skladá zo 4 nasledujúcich lahodných druhov. 3 x 100 g s hovädzím mäsom v paradajkovom želé: Výdatné hovädzie mäso preliate chutným, paradajkovým želé 3 x 100 g s kačacím mäsom v mrkvovom želé: Delikátna kačica vylepšená lahodným mrkvovým želé 3 x 100 g s lososom a špenátovým želé: Lahodný losos jemne pripravený so špenátovým želé 3 x 100 g s kuracím vo vaječnom želé: Najlepšie kura podávané s ľahkým vaječným želé Catessy kúsky v želé s miešanou zeleninou 48 x 100 g sa skladá z: 12 vrecúšok s hovädzím mäsom v paradajkovom želé / s kačacím mäsom v mrkvovom želé / s lososom v špenátovom želé / s kuracím mäsom vo vaječnom želé Catessy čerstvé kapsičky zaručujú Vášmu domácemu tigríkovi pri každom jedle bohatú, aromatickú chuť. Praktické balenie umožňuje jednoduché, čisté porciovanie a šetrí miesto. Catessy - Chutné kúsky v šťavnatom želé pre maznáčikov!

za cenu 6.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce