Cat Mate mačacie dvierka ovládané mikročipom - Dvierka pre mačky biele

Cat Mate mačacie dvierka ovládané mikročipom - Dvierka pre mačky biele

57.99 €

Práve je za dobrú cenu s pečaťou kvality Cat Mate - tento hit môžete zaobstarať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 57.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 035368003608
Do obchodu

Popis

Cat Mate

Produkt osvedčený zákazníkmi, značky Cat Mate - tento hit zaobstaráte s neuveriteľnou zľavou za 57.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Mať mačacie dvierka neustále otvorené má svoje výhody, ale aj rad nevýhod - Vaša mačka síce bude mať absolútnu voľnosť, ale môžete sa tiež stretnúť s nevítaným hosťom, napr. cudzou mačkou alebo inými zvieratami. Tento problém však vyrieši mačacie dvierka s mikročipom Cat Mate: mikročip identifikuje Vašu mačku a uvoľní jej cestu. Väčšina mačiek má už čip implantovaný, alternatívne ho možno umiestniť na obojok. Dvierka Cat Mate veľmi ľahko naprogramujete vďaka 4-polohovému prepínaču: uzavreté - vstup dovnútra - východ von - východ iba von - úplne uzatvorený. Dvierka sú zhotovené z odolného plastu a disponujú tiež štetinovým tesnením a sú tak odolné voči akýmkoľvek poveternostným podmienkam. Dvierka s mikročipom Cat Mate možno naprogramovať až na 30 mačiek a možno ich inštalovať do dverí s hrúbkou max. 85 mm. Pokiaľ má už Vaša mačka iný RFID čip, nevadí - dvierka Cat Mate sú kompatibilné aj s RFID čipmi iných výrobcov, napr. Sureflap! Mačacie dvierka s mikročipom Cat Mate 360W v krátkom prehľade: Mačacie dvierka z umelej hmoty ovládané mikročipom Nevpustí do domu cudzie zvieratá Jednoduché programovanie pomocou 4-polohového prepínača: (úplne uzatvorený - vchod dovnútra - východ von - úplne uzatvorený) Odolné proti poveternostným podmienkam vďaka štetinovému tesneniu a magnetickému uzáveru Transparentná plastová klapka: mačka sa nebude báť Až pre 30 mačiek: ideálne pre domácnosti s viacerými mačkami Kompatibilné s už implantovanými mikročipmi alebo RFID čipmi na obojkoch (napr. Sureflap) Vhodné pre dvere s max. hrúbkou 85 mm (pre dvere s väčšou hrúbkou je nutné použiť adaptér) Prevoz: batériový (4AA batérie po dobu cca 1 roku)! (nie sú súčasťou balenia!) farba: biela rozmery:celkový rozmer: 19,7 cm x 24.6 cm x 11 cm veľkosť priechodu: 14,5 cm x 14,5 cm hĺbka tunela: 11 cm požadovaná veľkosť otvoru: š 17,3 x v 19,8 cm materiál: umelá hmota a transparentný polymér záruka: 3 roky

za cenu 57.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce