Cat Mate fontánka - náhradné čerpadlo

Cat Mate fontánka - sada náhradných filtrov (2 ks)

6.49 €

Váš obľúbený produkt, od top značky Cat Mate - tento tovar si môžete objednať v jedinečnej akcii za 5.79 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 035368003394
Do obchodu

Popis

Cat Mate

Obľúbený produkt čo nám dodáva Cat Mate - tento tovar zakúpite pri práve prebiehajúcej akcii za 5.79 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Neplaťte inde viac než musíte.

Psi a mačky milujú čerstvú, okysličenú vodu. S Cat Mate fontánkou pre domáce zvieratá nebude občerstvenie pre Vášho miláčika žiadnym problémom. Fontánka s pitnou vodou zaisťuje čerstvú vodu, ktorá je neustále v pohybe. Pumpa a filter s aktívnym uhlím sú súčasťou balenia. Je možné nastaviť výšku pitia Tichý chod Misky je možné umývať v umývačke Vhodné pre mačky a malých psov Odporúčané veterinármi, aby Váš domáci miláčik zostal zdravý a čulý Technické vlastnosti: Objem cca. 2 litre Rozmery: Š 21 cm x D 25 cm x V 17 cm Hmotnosť: cca. 1 kg Čerpadlo: spotreba prúdu 2W, výkon 230-240 V Prevádzka na nízke napätie, s 3-metrovým prídavným káblom Dĺžka kábla 3 m Záruka 3 roky Náhradná pumpa: Upozornenie: Náhradná pumpa je dodávaná bez sieťového adaptéra. Odporúčanie: Odporúča sa vymeniť vodu raz za týždeň, aby nedošlo k zanášaniu fontánky vodným kameňom. Odporúčame taktiež raz mesačne odstrániť vodný kameň.

za cenu 5.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce