Cat Mate dávkovač krmiva C500 - 5 x 330 g

Cat Mate dávkovač krmiva C500 - 5 x 330 g

47.99 €

Veľmi obľúbený produkt obľúbenej značky Cat Mate - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za úžasnú cenu 47.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 035368003653
Do obchodu

Popis

Cat Mate

Ponuka pre vás: od kvalitnej značky Cat Mate - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za jedinečnú cenu 47.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Máte pred sebou cestovanie cez víkend, ale nemáte nikoho, kto by sa postaral o Vášho štvornohého miláčika? Potom iste oceníte tento dávkovač krmiva! Zaručuje, že Váš verný spoločník dostane v správny čas správne množstvo krmiva. Krmivo je umiestené do piatich komôrok, ktoré možno ľahko vyčistiť a ktoré sú chladené pomocou 2 chladiacich agregátov, čím je krmivo udržiavané čerstvé a chutné. Pomocou digitálneho časovača môžete nastaviť dopredu 4 časy, v ktorých chcete, aby zviera dostalo potravu. Po nastavení sú všetky tieto časy viditeľné na LCD displeji. Dávkovač je poháňaný batériami (3 x AA batérie, nie sú súčasťou balenia). Pre ľahké, rýchle a kvalitné vyčistenie možno veko automatického dávkovača i mištičky vybrať. Oboje možno umyť v umývačke. Zbytok dávkovača možno umyť a utrieť vlhkým ručníkom. Dávkovač krmiva Cat Mate C500 - prehľad: Dávkovač na krmivo s digitálnym časovačom Vhodný pre dve mačky či malého psa Miska s 5 priehradkami (4 z nich sú schované) Pre suché krmivo i konzervy Vrátane: 2 zabudovaných chladiacich priehradiek: udržujú krmivo čerstvé Veko a miska dávkovača sú určené i pre umývanie v umývačke Celkový rozmer dávkovača: D 34 x Š 29 x V 7 cm Objem: 5 x 330 g krmiva Digitálny časovač: s LCD displayom Možnosť načasovať otvorenie priehradiek s jedlom Voliteľná doba kŕmenia (i viackrát behom dňa) Všetky naprogramované časy je možné vidieť na LCD-displeji Na batérie: 3 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia) Jedna sada batérií vydrží cca. 1 rok S ukazovateľom spotreby batérie Materiál: Umelá hmota Záruka: 3 roky od chvíle zakúpenia Upozornenie: Hlavnú časť dávkovača možno len umývať vlhkým ručníkom, za žiadnych okolností nesmie prísť do priameho styku s vodou alebo byť do vody ponorená.

za cenu 47.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce