Caniland Trainees XXL s hydinovým mäsom - 2 kg

Caniland Trainees XXL s hydinovým mäsom - 2 kg

9.19 €

Kvalitný obľúbenej značky Canibit - tento hit zaobstaráte za úžasnú cenu 9.19 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4251424300122
Do obchodu

Popis

Canibit

Unikátny obľúbenej značky Canibit - tento hit zaobstaráte za výhodnú cenu 9.19 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Lahodné Caniland Soft hydinové - Trainees XXL od Canibit sú obzvlášť vhodné ako odmena pri výcviku a výchove Vášho psa. Pozitívne ovplyvňovanie prostredníctvom odmien má zásadný význam pre úspešnú výchovu. Vďaka vysokej zvyškovej vlhkosti (semi-moist) si snacky uchovávajú mäkkou konzistenciou, čo im spoločne s hydinovým mäsom dodáva nezameniteľnú chuť. Snacky sú vítanou odmenou, najmä pri výcviku na cvičisku. Hydinové Trainees sú cca. 1,5 cm veľké a vďaka jemnej konzistencii ich môžete podávať celé alebo naporciované na kúsky. Prostredníctvom Caniland Soft Trainees obdrží Váš pes pozitívnu spätnú väzbu a môže sústrediť svoju pozornosť na plnenie ďalších úloh. Pri výcviku i na cestách - Trainees zaistí Vášmu psovi výbornú odmenu k jeho veľkej radosti! Vlastnosti produktu v krátkom prehľade: odmena pre Vášho psa, ideálny pri výcviku alebo ako desiata obzvlášť lahodné s chutným hydinovým mäsom ľahko naporcujete veľkosť snacku cca. 1,5 cm v praktickom uzatvárateľnom balení

za cenu 9.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce