Briantos Protect + Care Mini - Active & Care - 3 kg

Briantos Protect + Care Mini - Active & Care - 3 kg

19.99 €

Jasný hit, značky briantos Protect + Care - tento artikel je v túto chvíľu takmer zadarmo za 7.19 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

SKU: 4260358511795
Do obchodu

Popis

briantos Protect + Care

Tradičný bestseller, od kvalitnej značky briantos Protect + Care - tento artikel je v túto chvíľu s extra zľavou za 7.19 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Briantos Protect + Care Mini je prémiové suché krmivo vyvinuté odborníkmi na výživu špeciálne pre dospelých psov malých plemien, ktorí reagujú citlivo na niektoré druhy obilnín obsahujúcich lepok. Špeciálna receptúra s ľahko stráviteľným kuracím mäsom a zdravou ryžou bola zostavená na základe najnovších poznatkov úplne bez lepku. Použitie kvalitných surovín je základom vyváženej výživy psov - predpoklad vitality a dobrej kondície psa v každej životnej fáze. Receptúra bez obilnín obsahujúcich lepok ako je pšenica, ovos a jačmeň. Vhodné pre nutrične citlivých psov vďaka použitiu ryže ako jediného zdroja sacharidov. Vysoká znášanlivosť vďaka obsahu jemného hydinového mäsa (min. 32 %). Dobrá stráviteľnosť vďaka špeciálnemu zloženiu. Permanentná kontrola kvality (od počiatku až do konca). Vyrobené v Nemecku. Kompletné krmivo pre dospelých malých psov.

za cenu 7.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce