Briantos Protect + Care Junior - Young & Care - 14 kg

Briantos Protect + Care Junior - Young & Care - 14 kg

45.99 €

Dnes je tu pre vás od popredného výrobcu briantos Protect + Care - tento hit zoženiete za výhodnú cenu 23.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

SKU: 4260358511764
Do obchodu

Popis

briantos Protect + Care

Unikátny značky briantos Protect + Care - tento produkt objednáte vo zľavové akciu za 23.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Briantos Protect + Care Junior Young Care je prémiové suché krmivo vyvinuté odborníkmi na výživu špeciálne pre dospievajúcich psov všetkých plemien, ktorí reagujú citlivo na niektoré druhy obilnín obsahujúcich lepok. Špeciálna receptúra s ľahko stráviteľným hydinovým mäsom a zdravou ryžou bola zostavená na základe najnovších poznatkov úplne bez lepku. Použitie kvalitných surovín je základom vyváženej výživy psov - predpoklad vitality a dobrej kondície psa v každej životnej fáze. Receptúra bez obilnín obsahujúcich lepok ako je pšenica, ovos a jačmeň. Vďaka použitiu ryže ako alternatívneho zdroja bielkovín je vhodné i pre nutrične citlivých psov. Vysoká znášanlivosť vďaka použitiu jemného hydinového mäsa (min. 31 %). Dobrá stráviteľnosť vďaka špeciálnemu zloženiu. Permanentná kontrola kvality (od počiatku až do konca). Vyrobené v Nemecku. Kompletné krmivo pre šteňatá a dospievajúcich psov.

za cenu 23.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce