Briantos Adult kuracie s ryžou - 14 kg

Briantos Adult kuracie s ryžou - 14 kg

37.99 €

Tradičný bestseller, od výrobcu briantos - tento tovar si môžete nechať poslať po zľave za 19.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 4260358510811
Do obchodu

Popis

briantos

Neodoláte: od popredného výrobcu briantos - tento produkt predávame pri časovo obmedzenej akcii za 19.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Briantos Adult kuracie s ryžou je vyvážené a ľahko stráviteľné suché krmivo špičkovej kvality určené dospelým psom všetkých plemien s bežnou aktivitou. Špeciálna receptúra krmiva Briantos Adult využíva priaznivé vlastnosti kuracieho mäsa a ľahko stráviteľnej ryže. Krmivá Briantos boli vyvinuté odborníkmi na výživu na základe najnovších vedeckých poznatkov a obsahujú všetky dôležité vitamíny a živiny. Briantos Adult kuracie s ryžou obsahuje starostlivo vybrané suroviny a vyznačuje sa vysokou znášanlivosťou. Nenasýtené mastné kyseliny pozitívne ovplyvňujú kvalitu srsti a kože. Pretože je krmivo Briantos Adult kuracie s ryžou ľahko stráviteľné, je vhodné i pre vyberavých psov. Prednosti krmiva Briantos Adult kuracie s ryžou: vysoká znášanlivosť a stráviteľnosť: vysoký podiel hydinového mäsa v krmive Adult kuracie s ryžou presvedčí i vyberavých psov vysoký podiel mäsa: vysoký podiel mäsa v krmive Briantos Adult kuracie s ryžou dodáva organizmu psa potrebnú vitalitu ochrana buniek: antioxidanty vitamín E a selén prispievajú k prirodzenej ochrane buniek, pôsobí preventívne proti voľným radikálom a spomaľujú proces starnutia buniek špeciálny pomer bielkovín a tuku: špeciálny pomer bielkovín a tuku 21,5 % ku 11,0 % bráni priberaniu na váhe a tým šetrí kĺby a chrupavky harmonická črevná mikroflóra: vyvážená kombinácia balastných látok stabilizuje črevnú mikroflóru a zaistí nielen dobré trávenie, ale tiež dobre tvarovanú stolicu bez prídavkupšenice, sóje, umelých farbív, ochucovadiel a konzervačných látok vyrobené v Nemecku Briantos Adult kuracie mäso s ryžou je kvalitné vyvážené suché krmivo pre dospelých psov všetkých plemien a veľkostí. Výrobca krmív používa výhradne starostlivo vybrané suroviny a prísady, ktoré prechádzajú šetrným procesom spracovania. Krmivá tejto značky sú veľmi kvalitné a vyznačujú sa vysokou znášanlivosťou. Vďaka špeciálnemu výrobnému procesu nedochádza k znehodnoteniu dôležitých vitamínov a esenciálnych mastných kyselín. Prémiová krmiva Briantos dodajú Vášmu psovi v každej situácii potrebné živiny pre udržanie celkového zdravia a dobrej kondícii. Krmivá značky Briantos prechádzajú prísnou kontrolou kvality a garantujú tak prvotriednu kvalitu. Briantos Adult kuracie s ryžou je kompletné krmivo pre dospelých psov, dostupné v baleniach o obsahu 800 g, 3 kg alebo 14 kg.

za cenu 19.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce