Bozita Paté 6 x 200 g - so sobom

Bozita Paté 6 x 200 g - so sobom

5.49 €

No a toto chcete: od populárnej značky Bozita - tento hit ľahko nájdete v sezónne zľave za 5.49 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 7300330052612
Do obchodu

Popis

Bozita

Váš obľúbený produkt, čo nám dodáva Bozita - tento tovar si môžete zakúpiť výhodne za 5.49 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. No a to sa jednoducho oplatí.

V týchto konzervách je ukrytá nefalšovaná chuť Švédska: Šťavnaté paštéty Bozita sú vyrábané z čerstvých, prírodných surovín. Obsahujú 60% aromatických druhov mäsa a rýb, napr. hovädzie, kuracie, mäso zo soba, losa alebo lososa. 100% obsiahnutých bielkovín je živočíšneho pôvodu a zásobujú organizmus psa kvalitnými proteínami. Receptúru doplňujú vitamíny, minerálne látky a stopové prvky. Všetky varianty sú vhodné ako kompletné krmivo alebo poleva na granule.  Lahodné receptúry neobsahujú žiadne zbytočné prísady. Bozita do krmív nepridáva bravčové mäso, cukor, sóju, farbivá ani GMO. Toto prémiové krmivo neobsahuje žiadne obilniny. Všetky varianty tak môžete podávať zvieratám trpiacim alergiami či neznášanlivosťami. Vďaka prísnym švédskym zákonom, zakazujúcim používanie antibiotík a rastových hormónov, má mäso v paštetách Bozita čistú a nefalšovanú chuť. Naozajstná lahôdka, ktorá presvedčí svojou kvalitou a každý pes si ju okamžite zamiluje!  Bozita Paté 200 g v krátkom prehľade: Prémiové šťavnaté krmivo pre dospelých psov Bezobilninové: vhodné aj pri alergiách a neznášanlivostiach 100% švédske suroviny: kvalitné suroviny, prírodné a čerstvo spracované Vysoký obsah mäsa: podľa varianty cca. 60% aromatického hovädzieho, kuracieho, mäsa zo soba, lososa alebo losa, bohaté na cenné živočíšne bielkoviny 100% živočíšnych bielkovín: celkový podiel mäsa pochádza z mäsa a rýb Pre celkovú vitalitu: vyvážená kombinácia životne dôležitých látok pre dobrú kondíciu Žiadne zbytočné prísady: bez bravčovej bielkoviny, sóje, cukru, farbív & GMO Kompletné krmivo: môže byť podávané ako kompletné krmivo alebo poleva na granule Veľmi aromatické: vďaka najlepším švédskym surovinám Švédska kvalita: krmivá pre psov Bozita sú vyrábané v jednej z najmodernejších prevádzok v Európe na najvyššej úrovni, výrobca s viac než 100 ročnou históriou, vďaka prísnym švédskym zákonom sa spracovávajú len prvotriedne suroviny, ako napr. mäso výhradne zdravých zvierat, ktoré neboli kŕmené stravou s antibiotikami či rastovými hormónmi

za cenu 5.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce