Bozita kúsky v želé 6 x 370 g - Kuracie

Bozita kúsky v želé 6 x 370 g - Morčacie

7.19 €

No a toto chcete: od obľúbenej spoločnosti Bozita - tento hit môžete zaobstarať pri časovo obmedzenej akcii za 7.19 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 7300330042613
Do obchodu

Popis

Bozita

Hit poslednej doby, populárneho výrobcu Bozita - tento tovar si môžete kúpiť pri časovo obmedzenej akcii za 7.19 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Kúsok prírody zo Švédska:: Suroviny obsiahnuté v krmive Bozita pochádzajú z prírodného švédskeho hospodárstva rešpektujúceho súlad človeka s prírodou a zvieratami. Receptúra neobsahuje žiadne zbytočné prísady a vsádza výhradne na 100% prírodnú kvalitu. Vo Švédsku tiež platia prísne hygienické predpisy a predpisy na ochranu zvierat. Doprajte svojmu štvornohému priateľovi kvalitnú, bezpečnú a chutnú stravu bez antibiotík a živočíšnej múčky. Zloženie krmiva Bozitas kousky v želé ponúka vyvážené kompletné krmivo, ktoré obsahuje predovšetkým jednu surovinu - množstvo mäsa a suroviny špičkovej kvality. Krmivo neobsahuje obilniny ani sóju, cukor a umelé prísady a je preto vhodné pre nutrične citlivých psov, ktorí trpia alergiami na obilniny alebo lepok. O silný imunitný systém sa postará MacroGard®, čo jeden z prírodných sacharidov, získavaný z droždia. Krmivo obsahuje všetky životne dôležité vitamíny a minerály, môžete ho teda podávať ako kompletné alebo doplnkové krmivo. Praktické balenie Tetra Recart je šetrné k životnému prostrediu, výborne chráni vnútorný obsah a ľahko ho otvoríte. Balenie Bozita Tetra Recart opäť ľahko uzavriete. Krmivo tak môžete uchovávať v chladničke po dobu dvoch dní a bude stále čerstvé a chutné. Prázdne balenie dajte k recyklácii. Prázdne, stlačené balenie nezaberie príliš veľa miesta v odpadkovom koši. Vlastnosti výrobku v krátkom prehľade: kompletné krmivo pre dospelých psov vhodné pre nutrične citlivých psov a psov trpiacich alergiami na obilniny prírodná receptúra: bez zbytočných prísad, suroviny pochádzajúce zo švédskeho prírodného hospodárstva, všetko v súlade s prírodou vyrobené vo Švédsku: výrobky sú vyrábané podľa prísnych švédskych pravidiel na ochranu zvierat, bez antibiotík a živočíšnej múčky veľký obsah mäsa: čerstvé mäsa špičkovej kvality, zdroj bielkovín, dobrá stráviteľnosť bez obilnín: ľahko stráviteľné, vysoká znášanlivosť MacroGard®: získaný z droždia, posilňuje imunitný systém praktické balenie Tetra Recart, šetrné k životnému prostrediu: uzatvárateľné, vydrží v chladničke až 2 dni Jednoduché otvorenie balenie Tetra Recart:

za cenu 7.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce