Bozita kúsky v želé 6 x 370 g - Kuracie

Bozita kúsky v želé 6 x 370 g - Kuracie

7.19 €

Hit z katalógu: s osvedčenou značkou Bozita - tento produkt doručujeme s neuveriteľnou zľavou za 7.19 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 7300330042651
Do obchodu

Popis

Bozita

Hit z katalógu: od obľúbeného výrobcu Bozita - tento artikel nakupujte pri časovo obmedzenej akcii za 7.19 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. No a to sa jednoducho oplatí.

Kúsok prírody zo Švédska:: Suroviny obsiahnuté v krmive Bozita pochádzajú z prírodného švédskeho hospodárstva rešpektujúceho súlad človeka s prírodou a zvieratami. Receptúra neobsahuje žiadne zbytočné prísady a vsádza výhradne na 100% prírodnú kvalitu. Vo Švédsku tiež platia prísne hygienické predpisy a predpisy na ochranu zvierat. Doprajte svojmu štvornohému priateľovi kvalitnú, bezpečnú a chutnú stravu bez antibiotík a živočíšnej múčky. Zloženie krmiva Bozitas kousky v želé ponúka vyvážené kompletné krmivo, ktoré obsahuje predovšetkým jednu surovinu - množstvo mäsa a suroviny špičkovej kvality. Krmivo neobsahuje obilniny ani sóju, cukor a umelé prísady a je preto vhodné pre nutrične citlivých psov, ktorí trpia alergiami na obilniny alebo lepok. O silný imunitný systém sa postará MacroGard®, čo jeden z prírodných sacharidov, získavaný z droždia. Krmivo obsahuje všetky životne dôležité vitamíny a minerály, môžete ho teda podávať ako kompletné alebo doplnkové krmivo. Praktické balenie Tetra Recart je šetrné k životnému prostrediu, výborne chráni vnútorný obsah a ľahko ho otvoríte. Balenie Bozita Tetra Recart opäť ľahko uzavriete. Krmivo tak môžete uchovávať v chladničke po dobu dvoch dní a bude stále čerstvé a chutné. Prázdne balenie dajte k recyklácii. Prázdne, stlačené balenie nezaberie príliš veľa miesta v odpadkovom koši. Vlastnosti výrobku v krátkom prehľade: kompletné krmivo pre dospelých psov vhodné pre nutrične citlivých psov a psov trpiacich alergiami na obilniny prírodná receptúra: bez zbytočných prísad, suroviny pochádzajúce zo švédskeho prírodného hospodárstva, všetko v súlade s prírodou vyrobené vo Švédsku: výrobky sú vyrábané podľa prísnych švédskych pravidiel na ochranu zvierat, bez antibiotík a živočíšnej múčky veľký obsah mäsa: čerstvé mäsa špičkovej kvality, zdroj bielkovín, dobrá stráviteľnosť bez obilnín: ľahko stráviteľné, vysoká znášanlivosť MacroGard®: získaný z droždia, posilňuje imunitný systém praktické balenie Tetra Recart, šetrné k životnému prostrediu: uzatvárateľné, vydrží v chladničke až 2 dni Jednoduché otvorenie balenie Tetra Recart:

za cenu 7.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce