Bozita kúsky v želé 12 x 370 g - Kuracie

Bozita kúsky v želé 12 x 370 g - Kuracie

13.19 €

Príjemné pocity nadväzujúci od obľúbenej spoločnosti Bozita - tento produkt posielame za výhodnú cenu 13.19 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 7300330042651
Do obchodu

Popis

Bozita

No a toto chcete: čo berieme od značky Bozita - tento tovar si môžete objednať v hustej akciu za 13.19 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

Kúsok prírody zo Švédska:: Suroviny obsiahnuté v krmive Bozita pochádzajú z prírodného švédskeho hospodárstva rešpektujúceho súlad človeka s prírodou a zvieratami. Receptúra neobsahuje žiadne zbytočné prísady a vsádza výhradne na 100% prírodnú kvalitu. Vo Švédsku tiež platia prísne hygienické predpisy a predpisy na ochranu zvierat. Doprajte svojmu štvornohému priateľovi kvalitnú, bezpečnú a chutnú stravu bez antibiotík a živočíšne múčky. Zloženie krmiva Bozita kúsky v želé ponúka vyvážené kompletné krmivo, ktoré obsahuje predovšetkým jednu surovinu - množstvo mäsa a suroviny špičkovej kvality. Krmivo neobsahuje obilniny ani sóju, cukor a umelé prísady a je preto vhodné pre nutrične citlivých psov, ktorí trpia alergiami na obilniny alebo lepok. O silný imunitný systém sa postará MacroGard®, čo je jeden z prírodných sacharidov, získavaných z droždia. Krmivo obsahuje všetky životne dôležité vitamíny a minerály, môžete ho teda podávať ako kompletné alebo doplnkové krmivo. Praktické balenie Tetra Recart je šetrné k životnému prostrediu, výborne chráni vnútorný obsah a ľahko ho otvoríte. Balenie Bozita Tetra Recart opäť ľahko uzatvoríte. Krmivo tak môžete uchovávať v chladničke po dobu dvoch dní a bude stále čerstvé a chutné. Prázdne balenie postúpte k recyklácii. Prázdne, stlačené balenie nezaberie príliš veľa miesta v odpadkovom koši. Vlastnosti výrobku v krátkom prehľade:   kompletné krmivo pre dospelé psy vhodné pre nutrične citlivé psy a psy trpiace alergiami na obilniny prírodná receptúra: bez zbytočných prísad, suroviny pochádzajúce zo švédskeho prírodného hospodárstva, všetko v súlade s prírodou vyrobené vo Švédsku: výrobky sú vyrábané podľa prísnych švédskych pravidiel na ochranu zvierat, bez antibiotík a živočíšnej múčky veľký obsah mäsa: čerstvé mäso špičkovej kvality, zdroj bielkovín, dobrá stráviteľnosť bez obilnín: ľahko stráviteľné, vysoká znášanlivosť MacroGard®: získaný z droždia, posilňuje imunitný systém praktické balenie Tetra Recart, šetrné k životnému prostrediu: uzatvárateľné, vydrží v chladničke až 2 dni   Jednoduché otvorenie balenie Tetra Recart:  

za cenu 13.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce