Bozita kúsky v omáčke 6 x 370 g - hovädzie

Bozita kúsky v omáčke 6 x 370 g - losos

6.29 €

Diskontný od známej značky Bozita - tento hit môžete zaobstarať v neopakovateľnej akcii za 6.29 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 7300330049339
Do obchodu

Popis

Bozita

Tradičný bestseller, od firmy Bozita - tento artikel neprepásnite v neopakovateľnej akcii za 6.29 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Bozita kúsky v omáčke sa zakladá na použití prvotriednych surovín, ako je švédske hovädzie, bravčové a kuracie mäso či ryby. Delikátne krmivo Bozita obsahuje všetky živiny, vitamíny a minerály, ktoré mačka potrebuje. Vyvážené krmivo pre mačky obsahuje Macrogard, prírodný ß-Glukán, ktorý posilňuje imunitný systém Vašej mačky. Spoločne s bielymi krvinkami je posilňovaná taktiež obranyschopnosť. Bozita zaručuje: výhradne suroviny najvyššej kvality použitie čerstvého mäsa pri výrobe nezvyšuje iba stráviteľnosť, ale taktiež chuť suroviny neobsahujú rast podporujúce hormóny (Policy Lantmännen Doggy AB) bez chuťových zvýrazňovačov a farbív bez konzervačných látok ľahký, skladný obal, ktorý je šetrný k životnému prostrediu nízky obsah tuku Praktické balenie Tetra Recart, ktoré je šetrné k životnému prostrediu, optimálne chráni obsah. Balenie Tetra Recart je možné zase jednoducho zavrieť ohnutím okrajov. I otvorené balenie môže zostať v chladničke až dva dni a je stále čerstvé a chutné. Prázdne balenie šetrí v odpadkovom koši miesto, pretože sa dá zložiť. Jednoduché otvorenie balenia Tetra Recart Bozita kúsky v omáčke - A taste of Sweden.

za cenu 6.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce