Bozita kúsky v omáčke 12 x 85 g - losos

Bozita kúsky v omáčke 12 x 85 g - hovädzie

12.79 €

Prestížny s akostnou značkou Bozita - tento tovar si môžete kúpiť s úžasnou cenovkou 12.79 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 7300330036124
Do obchodu

Popis

Bozita

Top produkt, od top značky Bozita - tento produkt obchodujeme v bombastické akcii za 12.79 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Švédsko je dychberúca krajina s nedotknutou prírodou. Vďaka tomuto prírodnému bohatstvu má táto krajina všetky predpoklady na to byť zdrojom pre veľmi kvalitné, zdravé a čerstvé suroviny. V každom balení krmiva pre mačky Bozita sa odzrkadľuje filozofia spätosti s prírodou! Mokré krmivo sa skladá z vysoko kvalitných surovín zo Švédska - morčacie, sobie, hovädzie, kuracie mäso a ryby. Chutné kúsky v omáčke sú pripravované z čerstvého mäsa alebo rýb. Pritom sú úplne vynechané suroviny ako sója, cukor, obilniny a mäsová múčka. Žiadna zo surovín neobsahuje rastové hormóny. Toto krmivo obsahuje veľké množstvo Microgardu, prírodného ß-glukánu, ktorý podporuje zdravý imunitný systém. V spojení s bielymi krvinkami môže byť posilnená vlastná obranyschopnosť tela. Bozita kúsky v omáčke je kompletné krmivo pre mladé a dospelé mačky! Bozita miešané balenie mäsové-menu obsahuje tieto varianty: 3x morčacie 3x hovädzie 3x veľa kuracieho 3x sobie Bozita miešané balenie mäso a ryby obsahuje tieto varianty: 3x losos 3x sleď 3x veľa kuracieho 3x sobie Bozita kúsky v omáčke kapsičky 12 x 85 g - stručný prehľad: Mimoriadne kvalitné mokré krmivo pre mačky v každej rastovej fáze Kvalitné suroviny zo Švédska Čerstvé mäso: môže zlepšiť trávenie a zaisťuje výbornú akceptáciu Bohaté na microgard: podpora imunitného systému Vitamíny, minerály a bielkoviny: dopĺňajú krmivo a zaisťujú vyvážený obsah živín Taurín: podpora zraku a funkčnosti srdca, prevencia srdcových porúch a problémov so zažívaním Vysoký obsah FOS: pomáha predchádzať rozšíreniu patologických baktérií a podporuje užitočné baktérie v črevách Bez: umelých dochucovadiel, konzervantov, pokusov na zvieratách, sóje, cukru, obilnín, mäsovej múčky a hormónov podporujúcich rast Mnoho chuťových variantov

za cenu 12.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce