Bozita konzervy 6 x 410 g - Krevety

Bozita konzervy 6 x 410 g - Kura

6.79 €

Neodoláte: od populárnej značky Bozita - tento produkt máte na dosah ruky extra lacno za 6.79 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 7300330005755
Do obchodu

Popis

Bozita

V akcii je práve teraz populárneho výrobcu Bozita - tento produkt predávame za úžasnú cenu 6.79 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Bozita obsahuje všetky nevyhnutné vitamíny a minerály. Bozita krmivo v konzervách po 410 g je taktiež vhodné pre gravidné a dojčiace mačky a mačiatka. 97% čistého mäsa (sušené) v chutnom rôsole Bez sóje, mäsovej múčky, farbív, cukru a obilnín Multivitamíny pre zdravý život Vhodné taktiež pre gravidné a dojčiace mačky, rovnako ako pre mačiatka Obsahuje všetky živiny, vitamíny a minerálne látky, ktoré mačka potrebuje V praktickom ľahko otvárateľnom balení (410 g konzerva) Krmivo Bozita je tak kvalitné, pretože: Používa suroviny najvyššej kvality Používa mäso iba z odpovedajúcich chovov Spracováva iba mäso zvierat určených pre bežnú spotrebu ľuďmi Použité mäso neobsahuje hormóny Krmivo neobsahuje dochucovadlá Krmivo neobsahuje konzervačné látky Mäso obsiahnuté v krmive neobsahuje antibiotiká V krmive nie je obsiahnutá mäsokostná múčka Výrobný proces je neustále kontrolovaný (podľa ISO 9001) Výroba šetrná k životnému prostrediu (podľa ISO 14001) Na konzervách je vytlačený dátum výroby. Krmivo Bozita má minimálnu trvanlivosť dva roky od dátumu výroby.

za cenu 6.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce