bosch Soft Kačica a zemiaky - výhodné balenie 2 x 12

bosch Soft Kačica a zemiaky - 2,5 kg

11.99 €

Špičkový tovar, s trendy značkou Bosch HPC Soft - tento tovar zakúpite za výhodnú cenu 11.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4015598009225
Do obchodu

Popis

Bosch HPC Soft

Prestížny čo odoberáme od výrobcu Bosch HPC Soft - tento artikel odporúčame výhodne za 11.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Krmivo bosch HPC Soft Kačica a zemiaky poskytuje vyvážené psie jedlo, ktoré sa najlepšie hodí pre nutrične citlivých a prieberčivých psov, ako i pre potravinovú intoleranciu. S ohľadom na to, že tieto granuly sú iba s jedným druhom živočíšnych bielkovín, sú veľmi vhodné pre psov citlivých na rôzne druhy mäsa alebo rýb v jedle. Granuly sú "Semi-Moist", čo znamená, že majú pomerne vysokú vlhkosť, a preto sú mäkšie než konvenčné suché krmivo. Mäkšie granuly sú skvelým chuťovým zážitkom, čo je dôvod, prečo i prieberčiví psi toto krmivo veľmi dobre prijímajú. Ako zdroj sacharidov a zdroj ľahko stráviteľnej energie sú v tomto krmive použité zemiaky. Obilniny boli v tomto krmive úplne vynechané, bývajú totiž veľmi často výživovým problémom citlivých psov. Veľa vysoko kvalitných surovín z regiónu Baden-Württemberg a jemné spracovanie robia z granúl kvalitné, prírodné krmivo, ktoré poskytne Vášmu psovi všetky potrebné živiny. Kačacie mäso najlepšej kvality má silnú chuť, ktorú majú psi radi. Kačica poskytuje vysoko kvalitné bielkoviny a minerály, kačacie mäso má taktiež veľmi nízky potenciál pre alergie. Glukosamín a chondroitín podporujú tvorbu a udržovanie kĺbovej chrupavky a zaisťujú silné kosti. Čakanka pôsobí prebioticky vďaka obsiahnutému inulínu, ktorý podporuje črevný trakt a podporuje vyváženú črevnú mikroflóru. Charakteristika produktu v skratke: Pre dospelých, výživovo citlivých psov všetkých plemien. Ideálne pre potravinovú intoleranciu a alergiu. Semi-Moist: Mäkké granuly s pomerne vysokou vlhkosťou, veľmi chutné, dokonca i pre prieberčivých psov. Single-Protein: Iba jeden zdroj živočíšnych bielkovín pre najlepšiu kompatibilitu. Žiadne obilie, iba jednoducho stráviteľné zemiaky ako zdroj sacharidov a energie, bohaté na draslík. Kačica: Dodávateľ vysoko kvalitnej bielkoviny a minerálov, ktorý je veľmi chutný a s nízkym potenciálom k alergiám. Mnoho vysoko kvalitných surovín z regiónu Baden-Württemberg. Glukosamín a chondroitín: Podporujú budovanie a fungovanie chrupavky, a to hlavne v kĺboch, ako i silné kosti. Čakanka: Poskytuje prebiotický inulín, ktorý môže pôsobiť preventívne, aby sa zabránilo šíreniu patologických baktérií v črevách. Vďaka čakanke je podporovaná črevná mikroflóra. Šetrné spracovanie: Živiny, vitamíny a proteíny sú zachované a zaisťujú tak najlepšiu stráviteľnosť. V granulách bosch sú použité iba starostlivo vybrané suroviny (vrátane hydiny, celých vajec, hovädzieho, jahňacieho, zeleniny), ktoré sú spracované miernym varením a sú tak veľmi chutné, dokonale stráviteľné a vysoko kvalitné. Živočíšne zložky sú schválené pre ľudskú spotrebu.   Na ochranu životne dôležitých vitamínov a esenciálnych mastných kyselín v krmive bosch je v granulách zmes rôznych tokoferolov prírodného pôvodu. S veľmi kvalitnými granulami bosch budete mať vždy istotu, že má Váš pes správnu stravu v každej situácii.

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce