Bosch HPC Oven Baked hovädzie - 800 g

Bosch HPC Oven Baked hovädzie - 2,5 kg

14.99 €

Spokojnosť prinášajúci čo nám vyrába Bosch HPC Oven Baked - tento produkt predávame v akcii za 14.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

SKU: 4015598020886
Do obchodu

Popis

Bosch HPC Oven Baked

Neodoláte: od spoločnosti Bosch HPC Oven Baked - tento tovar si môžete zaobstarať s výnimočnou zľavou za 14.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Ideálne pre štvornohých priateľov s citlivým žalúdkom a maškrtným jazýčkom: Bosch HPC Oven Baked hovädzie je vysokokvalitné suché krmivo, ktoré je vďaka svojej špeciálnej receptúre vhodné pre psy citlivé na potravu. Krmivo pre psov sa vyrába bez obilnín. Kvalitné zemiaky sú spracované ako stráviteľný zdroj uhľohydrátov. Suchému krmivu pre psov dodáva svoju chutnú mäsovú chuť jediný zdroj živočíšnych bielkovín - hovädzie mäso. Podiel čerstvého hovädzieho mäsa je až 62%. Jemnú receptúru dopĺňajú vybrané miestne „superpotraviny“, napríklad petržlen a červená repa. Poskytujú vášmu miláčikovi dôležité vitamíny, minerály a stopové prvky. Bosch HPC Oven Baked hovädzie sa vyrába špeciálnym spôsobom – ako prezrádza názov. Krokety sú šetrne pečené v peci a vďaka tomu získavajú svoju neodolateľne chrumkavú konzistenciu. Súčasne sa zachovávajú aj živiny a chuť obsiahnuté v použitých surovinách. Bosch HPC Oven Baked hovädzie - stručný prehľad: Suché krmivo pre dospelých psov od 1 roka 100% bez obilnín: vhodné pre psov s alergiou a potravinovou intoleranciou 62% čerstvé hovädzie: jediný zdroj živočíšneho proteínu, veľmi chutné a dobre stráviteľné Obohatené o zemiaky: dobre stráviteľný zdroj uhľohydrátov S miestnymi „superpotravinami“: petržlen a červená repa ako zdroj dôležitých vitamínov, stopových prvkov a minerálov Podpora črevnej flóry: obsahuje imunitný komplex z manánov a glukánov Šetrné spracovanie: krokety pečené v peci (ovenbaked), pre zachovanie živín a aróm použitých surovín Vysoká akceptácia: veľmi chutné a chrumkavé, je dobre akceptované aj náročnými psami Krajina pôvodu: Nemecko (Bádensko-Württembersko)

za cenu 14.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce