Bosch Fruitees (polovlhké) - Banán 200 g

Bosch Fruitees (polovlhké) - Jablko 200 g

1.99 €

V akcii je práve teraz od Bosch Finest Snack concept - tento produkt doručujeme v hustej akciu za 1.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

SKU: 4015598009492
Do obchodu

Popis

Bosch Finest Snack concept

Diskontný od známeho výrobcu Bosch Finest Snack concept - tento produkt obchodujeme za jedinečnú cenu 1.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Urobte si radosť.

Pri výcviku alebo pri každodennom trénovaní má pozitívne upevňovanie zásadný význam pri úspechu. Bosch Fruitees má veľkosť a tvar špeciálne upravený pre tento účel: malé kostičky nezdržujú psa dlho od jeho úlohy. Vysoký podiel 20% čerstvého hydinového mäsa alebo zveriny so sušeným ovocím prispieva k skvelému chuťovému zážitku. Vysoký obsah zvyškovej vlhkosti 28% dodáva pochúťke správne mäkkú konzistenciu (polomäkkú) a tým je i veľmi vysoká úroveň akceptácie. Pre zdravý pôžitok nebol, podľa výrobcu, pridaný cukor, arómy ani farbivá, vyrobené v Nemecku. Vďaka mäkkému kelímku, ktorý je znova uzavierateľný, zostávajú Fruitees čerstvé a mäkké až do posledného kúska. Bosch Fruitees presvedčí: Ovocno-mäsová odmena pre všetkých psov Ideálne pozitívne upevnenie vo výcviku alebo v tréningu Správna veľkosť i tvar: Pre rýchle odmeňovanie bez rozptyľovania S 20% cenného, čerstvého mäsa Polomäkké: polovlhká konzistencia pre najlepšiu chuť a dobrú akceptáciu Bez obilnín*: ľahko stráviteľné i pre alergických psov, veľmi dobre tolerovateľné Vyrobené v Nemecku Bez pridaného cukru Bez aróm farbív V praktickom, znovu uzavierateľnom kelímku: tak zostanú kostičky dlho mäkké Poznámka: miešané balenie sa skladá z: 200 g jablko, 200 g banán, 200 g rakytník

za cenu 1.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce