Bosch Adult Salmon & Potato - výhodné balenie 2 x 15 kg

Bosch Adult Salmon & Potato - výhodné balenie 2 x 15 kg

31.99 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, od producenta Bosch High Premium concept - tento tovar si môžete zaobstarať v neopakovateľnej akcii za 59.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 4015598013314
Do obchodu

Popis

Bosch High Premium concept

Váš obľúbený produkt, od popredného výrobcu Bosch High Premium concept - tento produkt predávame za úžasnú cenu 59.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Bosch Adult Losos & Zemiaky je ideálnym krmivom pre dospelé psy, pretože obsahuje vysoko kvalitné bielkoviny z rýb (14 % obsah lososa) a neobsahuje pšenicu. Výťažok zo zelených mušlí chráni kosti a kĺby. Imunitný komplex zložený z mananov, glutánov a mladziva stabilizuje črevnú flóru a posilňuje imunitný systém. Dospelé psy s potravinovou intoleranciou majú citlivý tráviaci systém a vyžadujú ľahko stráviteľné krmivo s optimálnou dávkou energie. Krmivo Bosch Adult Losos & Zemiaky je krmivom vyrobeným z dôkladne vybraných surovín, ktoré sa vďaka starostlivému procesu výroby premení na stravu veľmi chutnú a pre psy dobre stráviteľnou. Zložky živočíšneho pôvodu pochádzajú výhradne zo zvierat určených pre ľudskú spotrebu. Krmivo Bosch obsahuje zmes rôznych vitamínov E prírodného pôvodu, ktoré pomáhajú k ochrane a zachovaniu esenciálnych mastných kyselín a vitamínov. Jedná sa o psie krmivo vysokej kvality, ktoré im pri výbornom pomere kvality a ceny poskytuje stravu prispôsobenú ich potrebám, vďaka ktorej sa vysporiadajú s akoukoľvek situáciou. Bosch Adult Losos & Zemiaky v prehľade: Krmivo vysokej kvality pre dospelé psy a pre psy s citlivým trávením Kvalitné bielkoviny: vedľa hydinového mäsa ako dôležitého zdroja bielkovín obsahuje krmivo aj rybie mäso (14 % lososa) Obsahuje mladzivo na posilnenie obranyschopnosti Bez obsahu pšenice: krmivo neobsahuje pšenicu ani pšeničnú múku Ľahko stráviteľné: vďaka použitiu zemiakovej múčky ako zdroje vysoko stráviteľných sacharidov S imunitným komplexom z mananov a beta glutánov: stabilizuje črevnú flóru, posilňuje imunitný systém, zvyšuje odolnosť proti stresu a podporuje zdravý život zvieraťa Výťažok zo zelených mušlí: jedná sa o prírodný zdroj chondroitínu a glukosamínu, ktorý prispieva k zdraviu kĺbov, rovnako ako tvorbe a udržiavanie chrupaviek. Čakanka: obsahuje inulín, ktorý zaisťuje probiotické funkcie, ktoré môžu účinkovať ako prevencia proti chorobnému šíreniu črevných baktérií. Inulín ďalej stimuluje zdraviu prospešné baktérie, ktoré prispievajú k vyváženej črevnej mikroflóry. Organické zlúčeniny zinku (cheláty) zlepšujú zužitkovanie zinku. Vďaka tomu môže psí metabolizmus využiť väčšie množstvo prijatého zinku, ktorý je mj. dôležitý pre zdravú kožu a lesklú srsť. Vyvážený pomer esenciálnych mastných kyselín prináša vitalitu, zdravú kožu a lesklú srsť, ale predovšetkým chráni prirodzenú obranyschopnosť psa. Vyvážený obsah rôznych rozpustných rastlinných vlákien pomáha k dosiahnutiu optimálnej črevnej mikroflóry psa a prispieva k lepšiemu tráveniu. Starostlivo vybrané kvalitné suroviny sú pripravené a použité podľa najnovších poznatkov o psej výžive, s cieľom dosiahnuť vysokú stráviteľnosť a dobrú konzistenciu stolice. Vitamín E a stopový prvok selén: sú dôležité antioxidanty, chráni bunky pred pôsobením voľných radikálov.

za cenu 59.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce